#20latPLwUE – świętuj z nami członkostwo w Unii Europejskiej

parlament

Serdecznie zapraszamy Was do wspólnego świętowania 20. Rocznicy przystąpienia Polski do UE. Z okazji rocznicy Fundacja im. Stefana Batorego z Fundacją Polskiej Rady Biznesu przygotowaliśmy nakleję „20 lat Polski w UE”, którą oznaczyć można strony www i profile w mediach społecznościowych nakładką.

Zapraszamy organizacje społeczne, firmy i samorządy do dołączenia do akcji i pobrania pinu, czyli wirtualnej naklejki i zamieszczenia  jej na stronach internetowych, w mediach społecznościowych, aplikacjach, stopkach maili lub do wydrukowania i przyklejenia np. na rower, motocykl czy samochód. Nakładkę umieścić można w pobliżu logo po jego prawej lub lewej stronie, tak aby przypominała naklejkę. Sugerujemy zwiększenie jej o 10-20% w stosunku do logo i nałożenie pod odpowiednim kątem, przekręcając lekko względem osi poziomej. Naklejka może nachodzić na stały element graficzny logotypu lub nazwy strony.

 

 

Gorąco zachęcamy do używania w mediach społecznościowych haseł i hasztagów akcji: #20latPLwUE, #BezpieczniRazem, #DobrzeŻeRazem. Akcja rozpocznie się 1 maja – w dniu 20. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej i potrwa przez cały miesiąc.

Na stronie www.20latplwue.pl, która będzie aktywna od 1 maja  zamieszczać będziemy nazwy i loga organizacji, które dołączą do akcji, przesyłając zgłoszenie na adres: informacja@batory.org.pl. Na stronie tej znajdziecie też więcej pomysłów na wykorzystanie nakładki.

 

Świętujmy razem naszą obecność w Unii.

Pliki z naklejką do pobrania

 

Źródło: Informacja nadesłana do redakcji

Facebook
Twitter
Email

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!