Warsztaty w Warszawie dotyczące roli Parlamentu Europejskiego i wyborów europejskich

warsztaty

W ramach projektu wspolnie.eu Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce i Fundacja Civis Polonus zapraszają na warsztaty dotyczące roli Parlamentu Europejskiego i wyborów europejskich, które w Polsce odbędą się 9 czerwca 2024 r.

Warsztaty odbędą się w czwartek, 16 maja 2024 w godz. 12.00 do 16.00 w centrum multimedialnym Europa Experience, ul. Jasna 14/16A, Warszawa.

Europa Experience to otwierane w całej Europie centra informacyjne z interaktywnymi narzędziami, dzięki którym można w ciekawy sposób dowiedzieć się, jak współpraca na szczeblu europejskim pomaga radzić sobie z najważniejszymi problemami w UE.

Więcej informacji

 

Podczas warsztatów wraz z przedstawiciel(k)ami sieci eksperckiej Team Europe, Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce i Fundacji Civis Polonus zastanowimy się, jaka działa Parlament Europejski, jak unijne przepisy wpływają na życie obywateli i obywatelek UE, dlaczego warto zagłosować w wyborach europejskich 2024.

Wydarzenie będzie okazją do rozwoju kompetencji społeczno-obywatelskich, rozmowy z ekspert(k)ami ds. Unii Europejskiej, skorzystania z atrakcji Europa Experience i sprawdzenia wiedzy o Parlamencie Europejskim w quizie z upominkami. Podczas warsztatów zapewniamy napoje i przekąski.

 

Warsztaty są bezpłatne i bezstronne politycznie.

 

Obowiązkowa rejestracja na warsztaty obywa się przez stronę wspolnie.eu do 14.05.24 (wtorek) lub do wyczerpania limitu miejsc.

Pytania prosimy kierować na mail: kamil.dejna@civispolonus.org.pl. Kontakt telefoniczny: 512 242 519.

Mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się w Europa Experience w Warszawie!

Podczas wydarzenia będą wykonywane zdjęcia. Zapisując się na wydarzenie, wyrażasz zgodę na bezpłatne i bezterminowe wykorzystanie wizerunku na potrzeby komunikacyjne Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce i Fundacji Civis Polonus.

 

Źródło: https://together.europarl.europa.eu

Facebook
Twitter
Email

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!