Europejskie Forum Rolnicze

efr_II

Przed nami szósta edycja Europejskiego Forum Rolniczego, która odbędzie się w dniach 19-20 marca 2024 roku w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa.

Polskie i europejskie rolnictwo staje obecnie przed nowymi, trudnymi wyzwaniami oraz problemami, które stawiają pod znakiem zapytania przyszłość tej branży w Unii Europejskiej. Forum stanowić będzie platformę do ważnych dyskusji, gdzie wysłuchany zostanie każdy głos i opinia. Forum to także doskonałe miejsce do poznania innowacyjnych rozwiązań, a także narzędzi mających na celu podnoszenie jakości produkcji rolnej, jak również wspierających wymianę handlową w obszarze rolno-spożywczym.

Rejestracja jest ciągle otwarta i dostępna pod adresem: https://forum-jasionka.pl/rejestracja/. Co istotne, udział w wydarzeniu – zarówno w formule stacjonarnej, jak i online jest bezpłatny!

 

REJESTRACJA

 

W programie tegorocznej edycji przewidziane są także panele poświęcone innowacjom w rolnictwie oraz wpływowi sztucznej inteligencji na jego rozwój. Eksperckie rozmowy obejmą również tematy związane z rolnictwem węglowym i regeneratywnym, a także dwie konkurencyjne koncepcje rozwoju obszarów wiejskich. Nie zabraknie także analizy kwestii związanych ze zmianami klimatycznymi i rozwojem odnawialnych źródeł energii. Nowością w programie będzie specjalny blok poświęcony zrównoważonemu rozwojowi i wpływowi kryteriów ESG na sektor rolno-spożywczy.

Źródło: Fundacja EFRWP

Witryna Wiejska jest partnerem medialnym Europejskiego Forum Rolniczego.

Facebook
Twitter
Email

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!

Najnowsze wydarzenia

Obszary do 20 tyś. mieszkańców
20.02.2024
- 25.04.2024
Cała Polska
08.04.2024
- 06.05.2024
Obszary do 20 tyś. mieszkańców
20.02.2024
- 25.04.2024
Cała Polska
08.04.2024
- 06.05.2024

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!