XVII Ogólnopolskie Forum Pełnomocników JST ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi

Sieć SPLOT i Związek Miast Polskich zapraszają 1 grudnia na XVII Ogólnopolskie Forum Pełnomocników JST ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi. Mowa na nim będzie o wyzwaniach na 2023 rok w budowaniu współpracy lokalnej.

Tegoroczne Forum poświęcone będzie 2 głównym tematom:

Pierwszy, to kierunki zmian we współpracy samorządu i organizacji pozarządowych – sesja ta rozpoczyna debatę nad obecnym systemem współpracy, który reguluje ustawa o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. W roku 2023 będziemy obchodzić 20-lecie obowiązywania ustawy. Jest to dobry czas na ocenę obecnych rozwiązań i szukanie rekomendacji do zmian.

Druga część spotkania poświęcona będzie uproszczeniom w systemie współpracy finansowej w oparciu o obecnie obowiązujące przepisy. Pojawiają się konkretne przykłady udanych wdrożeń, dzięki którym realizacja zadań JST we współpracy z organizacjami pozarządowymi jest prostsza i bardziej efektywna. Podczas spotkania zaprezentowana zostanie geneza i założenia takich rozwiązań, praktyka ich realizacji, a także pomysły na dalszy ich rozwój.

XVII Ogólnopolskie Forum Pełnomocników odbędzie się – w formule online – 1 grudnia 2022 r.

Zgłoszenia udziału poprzez wypełnienie elektronicznego formularza pod adresem https://forms.gle/fHMdjxL3zeep… przyjmujemy do 28 listopada. Po tym terminie otrzymacie Państwo link pozwalający zalogować się na spotkanie. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorzy:

Sieć Wspierania Organizacji Pozarządowych SPLOT
Związek Miast Polskich

WIĘCEJ INFORMACJI

Źródło: https://www.miasta.pl

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 28.11.2022
Rozpoczęcie wydarzenia: 01.12.2022
Zakończenie wydarzenia: 01.12.2022
Miejsce wydarzenia: On-line
Organizator: Sieć Wspierania Organizacji Pozarządowych SPLOT, Związek Miast Polskich

Dane kontaktowe ↓

Odwiedź inne nasze portale

Całość na portalu edufin.pl

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!