„Na ważny temat”- konferencja online

Na ważny temat – promocja projektów w mediach

Jak być skutecznym liderem projektów edukacyjnych? Jak promować swój projekt aby został zauważony przez media i opinię publiczną? Na te i inne pytania będziemy szukać odpowiedzi podczas konferencji online „Na ważny temat”. Weź udział i otrzymaj certyfikat!

7 grudnia 2021 roku liderzy edukacji, eksperci marketingowi oraz dziennikarze zdradzą uczestnikom konferencji swoje sposoby na skuteczne wypromowanie projektów za pomocą najlepszych narzędzi marketingowych.

W programie m.in. Piotr Witwicki, redaktor naczelny portalu Interia.pl opowie o projektach edukacyjnych w mediach. Będzie także debata ekspertów Narodowej Agencji na temat wyzwań jakie stoją przed liderami edukacji oraz wykorzystania marketingu do budowania marki osobistej lidera i wizerunku organizacji. Adam Sanocki z Agencji Attention Marketing podczas warsztatu przedstawi główne trendy w dzisiejszym marketingu, a w ramach Targów „Dobrych Praktyk” laureaci konkursów EDUinspiracje, EDUinspirator i EITA podzielą się doświadczeniami z realizacji swoich projektów.

Godzina konferencji: 10:00 – 13:00

Zapraszamy do rejestracji: TUTAJ.

Liczmy, że wiedza zdobyta podczas konferencji „Na ważny temat” pomoże Państwu w skutecznej realizacji w kolejnych projektów w nowej perspektywie budżetowej Komisji Europejskiej na lata 2021-2027!

Źródło: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 07.12.2021
Rozpoczęcie wydarzenia: 07.12.2021
Zakończenie wydarzenia: 07.12.2021
Miejsce wydarzenia: On-line
Organizator: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE)

Dane kontaktowe ↓

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!

Nasza strona wykorzystuję pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi marketingowych i analitycznych, zapewniania funkcji społecznościowych oraz systemu komentarzy.

Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?