Konkurs grantowy na działania z zakresu ochrony zdrowia psychicznego

Instytut Przeciwdziałania Wykluczeniom zaprasza organizacje pozarządowe i grupy nieformalne działające w miejscowościach zamieszkanych przez maksymalnie 20 000 osób do składania wniosków w konkursie tematycznym dotyczącym działań na rzecz ochrony zdrowia psychicznego.

Macie pomysł, aby zrealizować projekt z zakresu ochrony zdrowia psychicznego dla Waszej społeczności lokalnej, ale nie macie środków, aby móc go sfinansować? 

Tu z pomocą przychodzimy my i chętnie Wam pomożemy przekazując Wam pieniądze.

Na co możecie przeznaczyć dotację?

Zaskoczcie nas! Liczymy na Waszą kreatywność. Najważniejsze jest dla nas Wasze zaangażowanie w działania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego. W regulaminie konkursowym znajdziecie nasze podpowiedzi. Możecie się nimi inspirować, ale jesteśmy również otwarci i otwarte na Wasze propozycje. Pamiętajcie, że wspierać będziemy małe działania, skierowane do Waszych społeczności lokalnych. Chcemy sfinansować cztery projekty kwotą 500 złotych lub wspomóc dwa przekazując po 1000 złotych na każdy z nich. Zakładamy też możliwość sfinansowania jednego projektu w kwocie 2000 złotych.  We wniosku wybierzcie kwotę o jaką wnioskujecie. 

Pytania związane z konkursem tematycznym oraz wnioskiem kierujcie do koordynatorki Ewy Falkowskiej, pisząc do niej maile na adres efalkowska@fundacjaipw.orglub dzwoniąc pod numer telefonu: 737 336 968.

REGULAMIN

 

Źródło: https://www.fundacjaipw.org/konkursy

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 19.05.2024
Rozpoczęcie wydarzenia: 30.04.2024
Zakończenie wydarzenia: 19.05.2024
Miejsce wydarzenia: Organizacje z miejscowości do 20 tys. mieszkańców
Organizator: Instytut Przeciwdziałania Wykluczeniom

Dane kontaktowe ↓

Odwiedź inne nasze portale

Całość na portalu edufin.pl

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!