Konkurs Agroabsolwent

Konkurs Agroabsolwent na najlepsze prace licencjackie, inżynierskie i magisterskie na temat sektora Food & Agro! Prace można nadsyłać do 31października.  

Konkurs kierujemy do studentów, którzy obronili swoje prace w tym lub ubiegłym roku. Nie jest ważna uczelnia ani kierunek, a jedynie powiązanie z tematyką nowoczesnego rolnictwa lub zrównoważenia produkcji żywności.

 

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 2 grudnia, co oznacza, że nagrody pieniężne dotrą do laureatów jeszcze przed Świętami.

… a skoro o nagrodach mowa:

Kontynuując owocne partnerstwa z zeszłego roku, nawiązaliśmy współpracę z Polskim Stowarzyszeniem Rolnictwa Zrównoważonego ASAP i firmami w nim zrzeszonymi.  Dzięki temu poza nagrodami głównymi, z których najwyższa wynosi 3000 zł, możemy przyznać również nagrody dodatkowe. Są to staże w firmach będących liderami rynku rolno-spożywczego – Grupa Żywiec, ProCam, Timac Agro ale też wyjątkowo interesująca wizyta w fabryce i gospodarstwie rolnym Farm Frites Poland.

 

Bardzo zależy nam, aby innowacyjne rozwiązania opisywane w pracach dyplomowych nie trafiły „do szuflady” – dzięki możliwości publikacji autorskiego artykułu nt. pracy dyplomowej u naszych partnerów medialnych: Wydawnictw APRA i PWR, możemy dać głos młodym naukowcom na łamach prasy, która dotrze do praktyków i konsumentów ich rozwiązań.

Wszystkie szczegóły takie jak Regulamin Konkursu oraz załączniki potrzebne do zgłoszenia prac znajdziecie na stronie:

www.bnpparibas.pl/agroabsolwent

Źródło: Informacja prasowa

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 31.10.2022
Rozpoczęcie wydarzenia: 01.06.2022
Zakończenie wydarzenia: 31.10.2022
Miejsce wydarzenia: Cała Polska
Organizator: BNP PARIBAS FOOD AND AGRO

Dane kontaktowe ↓

Odwiedź inne nasze portale

Całość na portalu edufin.pl

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!