Kolejne szkolenia dla kół gospodyń wiejskich — trwa nabór!

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, organizuje bezpłatne szkolenia online dla osób zrzeszonych w KGW, w ramach prowadzonego wspólnie z KSOW projektu partnerskiego o nazwie „Projekt edukacyjny dla KGW oraz Kreatorów Przedsiębiorczości Wiejskiej (KPW)”. Do udziału szczególnie zapraszamy osoby urodzone po 1987 roku — ich zgłoszenia mają pierwszeństwo.

Rekrutacja trwa do 20 sierpnia 2022 roku.

Tematyka

Szkolenia odbywać się będą w dwóch etapach. W pierwszym, rozpoczynającym się już we wrześniu, prowadzone będą zajęcia online w zakresie „Wzmacniania potencjału KGW poprzez zaangażowanie w partnerstwa międzysektorowe”, z podziałem na cztery moduły tematyczne:

 • Moduł I
  • Sieciowanie i klastrowanie — tworzenie sieci, partnerstw i klastrów rozwijających współpracę społeczno-gospodarczą organizacji działających na obszarach wiejskich (głównie KGW). Zagadnienia te, zostaną przedstawione pod kątem uwarunkowań prawnych, ekonomicznych, organizacyjnych i efektywnego zarządzania. Na przykładach inicjatyw prowadzonych w tym zakresie, prowadzący przedstawią cele, korzyści i sposoby podejmowania skutecznych przedsięwzięć partnerskich.
 • Moduł II 
  • Komunikacja interpersonalna.
 • Moduł III
  • Produkcja i przetwórstwo.
 • Moduł IV
  • E-commerce (handel z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych).

Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniach prosimy o wypełnienie kwestionariusza rekrutacyjnego, dostępnego na stronie podanej przez organizatorów.

Spośród uczestniczek i uczestników, którzy brali udział w tych zajęciach i pozytywnie zaliczyli test podsumowujący, w drodze konkursu wyłonione zostaną osoby kwalifikujące się do udziału w drugim etapie projektu, na który składać się będą:

 • Kurs e-learningowy z zakresu kompetencji miękkich „Kreatorzy Przedsiębiorczości Wiejskiej” dla trójki najlepszych kandydatów z 16 województw; łącznie 48 osób.
 • Wyjazd studyjny w celu poznania mechanizmów sieciowania i klastrowania dla trójki najlepszych kandydatów z 16 województw; łącznie 48 osób.

Po więcej informacji na temat projektu zapraszamy na stronę Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 503431869 lub 503017336

Źródło: KSOW

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 20.08.2022
Rozpoczęcie wydarzenia: 01.07.2022
Zakończenie wydarzenia: 31.10.2022
Miejsce wydarzenia: on-line
Organizator: URK, KSOW

Dane kontaktowe ↓

Odwiedź inne nasze portale

Całość na portalu edufin.pl

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!