Jak zadbać o bezpieczeństwo cyfrowe organizacji? Seminarium FAOO

Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich FAOO zaprasza na bezpłatny, praktyczny warsztat prowadzony przez Macieja Jana Broniarza – doświadczonego eksperta ds. cyberbezpieczeństwa, który prowadził wykłady i szkolenia m.in. dla Komisji Nadzoru Finansowego, Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Warszawskiego, NASK i Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Kierował Działem Sieci Komputerowych Uniwersytetu Warszawskiego oraz zespołem CERT PLIX.

W trakcie warsztatu zaprezentowane będą najważniejsze wyzwania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa cyfrowego organizacji. Zwrócona zostanie uwaga na różne aspekty unikania zagrożeń – techniczne, proceduralne i związane z zachowaniami jednostek. Omówione zostaną najpopularniejsze ataki i techniki, jakimi posługują się przestępcy. Porozmawiamy o tym jak zapewnić bezpieczeństwo cyfrowe organizacji pozarządowej oraz jak reagować na incydenty naruszeń bezpieczeństwa

Gdzie i kiedy?

Seminarium odbędzie się we wtorek 20 czerwca 2023 r. w sali konferencyjnej Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności Warszawie, przy ul. Królowej Marysieńki 48, w godz. 10.00-16.00. Rejestracja od godz. 9.30

Kto powinien uczestniczyć?

Na zajęcia zapraszamy zarządzających organizacjami, także osoby odpowiedzialne za strony internetowe, media społecznościowe oraz za ochronę gromadzonych i przetwarzanych przez organizację danych.

Jak się zgłosić?

Należy wypełnić i wysłać formularz online do 11 czerwca 2023 r. O przyjęciu lub nieprzyjęciu na listę uczestników i uczestniczek seminarium poinformujemy do 13 czerwca 2023 r.

Więcej informacji?
Pobierz szczegółowy program seminarium.

***
Seminarium jest organizowane dzięki wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 11.06.2023
Rozpoczęcie wydarzenia: 20.06.2023
Zakończenie wydarzenia: 20.06.2023
Miejsce wydarzenia: Warszawa
Organizator: Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich FAOO

Dane kontaktowe ↓

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!