Business Unusual – program wzmocnienia przedsiębiorczości społecznej w Polsce

Business Unusual to program wzmocnienia przedsiębiorczości społecznej w Polsce, realizowany przez Fundację Stocznia przy wsparciu Google.org, stworzony by pomóc nowo powstającym i już istniejącym przedsięwzięciom społecznym, skierowanym głównie do osób z doświadczeniem uchodźczym i migranckim.

Kto może się zgłosić?

Do udziału w programie zapraszamy wszystkich, którzy realizują lub planują działania na rzecz osób z doświadczeniem uchodźczym i migranckim, m.in.:
– organizacje społeczne;
– osoby lub grupy nieformalne;
– firmy realizujące misję społeczną;
– spółdzielnie socjalne.

Co można otrzymać w ramach wsparcia?

Pomożemy Wam sprostać wyzwaniom instytucjonalnym, formalnym i merytorycznym, w takich obszarach jak: prawo, IT, marketing, rozwój zespołu, ewaluacja czy finanse. Wspólnie z ekspertami i ekspertkami przygotujemy plan rozwoju dostosowany do Waszych potrzeb i możliwości, i będziemy go wdrażać według ustalonego z Wami harmonogramu. Program nie obejmuje bezpośredniego przekazania grantu finansowego. Poniesiemy natomiast koszty związane z tworzeniem planu rozwoju Waszego przedsięwzięcia i wdrożeniem wybranych elementów.Maksymalna kwota przeznaczona na wsparcie każdego działania to 35 000 zł.

WIĘCEJ INFORMACJI

Źródło: https://businessunusual.pl/

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 31.10.2022
Rozpoczęcie wydarzenia: 28.09.2022
Zakończenie wydarzenia: 31.10.2022
Miejsce wydarzenia: Cała Polska
Organizator: Fundacja Stocznia we współpracy z Google.org

Dane kontaktowe ↓

Odwiedź inne nasze portale

Całość na portalu edufin.pl

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!