Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dni Centrum Edukacji Obywatelskiej o mądrej edukacji - wydarzenie on-line dla nauczycieli, nauczycielek, uczniów i uczennic.

Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej - CEO serdecznie zaprasza na Dni Centrum Edukacji Obywatelskiej, czyli trwające od 7 do 17 czerwca wydarzenie online skierowane do nauczycieli, nauczycielek, dyrektorów, dyrektorek, uczniów i uczennic oraz wszystkich zainteresowanych mądrą edukacją. Składa się ze spotkań merytorycznych, warsztatów oraz webinariów, których wspólnym mianownikiem jest rozmowa o aktualnych wyzwaniach szkoły. W tym roku szkolnym motywem przewodnim spotkania jest wspólnota. Będziemy rozmawiać mi. in. o tym, jak zmieniło się jej znaczenie po długim okresie zdalnego funkcjonowania szkoły.

 

dnie centrum edukacji obywatelskiej

 

Treści przekazywane podczas spotkania bazują na efektach całorocznej pracy w programach CEO, z których korzysta około 40 tysięcy nauczycieli oraz dyrektorów z około 10 tysięcy szkół z całej Polski. Wyróżnikiem wydarzenia jest to, że w odbywającej się podczas niego dyskusji o edukacji szczególną uwagę poświęcamy głosowi samej młodzieży.

W programie znalazły się wydarzenia takie jak webinarium, podczas którego zdalną szkołę skomentują uczniowie i uczennice, konferencja dla wychowawców i wychowawczyń klas, warsztaty dotyczące m.in. prowadzenia lekcji historii, równości płci w szkołach oraz aktywności społecznej uczniów. W ramach Dni CEO odbędzie się także tegoroczna edycja Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych (wydarzenia organizowanego przez CEO od ponad dwudziestu lat), webinarium Tygodnia Opowieści o Migracjach oraz niezwykle ciekawe rozmowy o współpracy grona pedagogicznego oraz kształceniu kompetencji proinnowacyjnych w szkole.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Fundacja zachęca do śledzenia streamingów na stronie www.dni.ceo.org.pl oraz do rejestracji na poszczególne wydarzenia.

Program spotkania

 

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx