Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

8. Forum Praktyków Partycypacji - zaproszenie Fundacji Stocznia do udziału w sesjach on-line

Fundacja Stocznia serdecznie zaprasza do udziału w 8. Forum Praktyków Partycypacji. Jest to cykliczne wydarzenie mające na celu wymianę doświadczeń między osobami na co dzień zajmującymi się włączaniem mieszkańców w procesy podejmowania decyzji. W tym roku Forum odbędzie się on-line w dniach 14-15 czerwca (poniedziałek-wtorek), 17 czerwca (czwartek), 22 czerwca (wtorek), 24 czerwca (czwartek).

 

dni praktyków partycypacji

 

Szczególnie zachęcamy do udziału w sesji zaplanowanej na 15 czerwca, na godzinę 14.00 – 16.00 pn. Nie tylko zebrania wiejskie – przykłady zaangażowania obywatelskiego na wsi. Sesja będzie prowadzona przez Michała Nowaka – sołtysa.

W programie Forum przewidzianych jest 20 sesji o partycypacji obywatelskiej, w tym warsztaty, sesje kalejdoskopowe, festiwal porażek, spotkania o młodzieży, działaniach na wsi, „zielonej partycypacji”, roli dialogu w procesach konsultacyjnych, raportach z konsultacji, wysłuchaniach publicznych itd. Spotkania poprowadzą osoby z polskich samorządów i organizacji oraz zagraniczni goście.

Link do wydarzenia:

Zarys programu:

Zapisy na Forum ruszają już w przyszłym tygodniu.

 

Fundacja Stocznia
pl. Zamkowy 10, 00-277 Warszawa
t. 698 375 447
e. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najnowsze