Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie informacyjne on-line o Europejskim Korpusie Solidarności dla organizacji działających na obszarach wiejskich

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejski Korpus Solidarności serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne o Europejskim Korpusie Solidarności dla organizacji działających na obszarach wiejskich. Europejski Korpus Solidarności to program Komisji Europejskiej, który umożliwia młodym ludziom zaangażowanie się w lokalne inicjatywy lub udział w projektach wolontariatu, które przynoszą korzyści społecznościom w całej Europie.

W trakcie spotkania on-line zaprezentujemy możliwości realizacji projektów i uzyskania dofinansowania w ramach Programu. Podpowiemy, jak uzyskać Znak Jakości, jak przygotować projekt oraz na co zwrócić uwagę podczas przygotowań. Nasze spotkanie to także źródło inspiracji oraz doskonała okazja do wymiany dobrych praktyk i doświadczeń z innymi uczestnikami. 

Spotkanie w formule online odbędzie się 2 czerwca 2021 roku o godzinie 10:00.

Osoby zainteresowane udziałem w webinarium prosimy o rejestrację na stronie:

https://frse.clickmeeting.com/169994558/register

       

Szczegóły akcji na stronie programu:

https://eks.org.pl/eks-on-tour-2021/

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx