Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Majówka z Programem Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny: webinaria 7 i 8 maja

7 i 8 maja (piątek i sobota) odbędą się webinarium oraz sesje konsultacyjne skierowane do osób przygotowujących się do złożenia wniosku w pierwszym konkursie grantowym w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Termin składania wniosków w pierwszym konkursie grantowym w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny mija już 17 maja (poniedziałek) w samo południe.

 

AOFR spotkanie 

 Aby rozwiać wątpliwości, odpowiedzieć na pytania i pomóc w przygotowaniu jak najlepszych wniosków, zespół Programu zaprasza na „Majówkę z Programem Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny”.

W programie:
Webinarium: Na ostatniej prostej, czyli co robić, a czego nie robić we wniosku grantowym
Ekspertka: Magdalena Krasowska-Igras
Data: 7 maja 2021 r. (piątek), godz. 10.00-11.00
Sesje konsultacyjne z ekspertkami i ekspertami
Sesja 1 (6 tematów): 7 maja (piątek), godz. 12.00-14.00
Sesja 2 (4 tematy): 7 maja (piątek), godz. 14.00-16.00
Sesja 3 (4 tematy): 8 maja (sobota), godz. 10.00-12.00
Sesja 4 (4 tematy): 8 maja (sobota), godz. 12.00-14.00
Webinarium i sesje konsultacyjne odbędą się na platformie Zoom pod dwoma różnymi linkami. Wymagana jest osobna rejestracja na webinarium i osobna na sesje konsultacyjne. Rejestracja na wydarzenia w ramach „Majówki” trwa do 6 maja (czwartek) do godz. 12.00.

Więcej informacji i linki do rejestracji.
Odpowiedzi na wiele pytań można znaleźć w już istniejących materiałach:
dokumentacji konkursowej,
w zakładce „Biblioteka”, w której zamieszczane są nagrania webinariów, tutoriale, prezentacje i poradniki.
w zakładce „Pytania i odpowiedzi”.

Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny realizowany jest przez konsorcjum w składzie: Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego (lider), Fundacja Edukacja dla Demokracji i Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Program jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG. Jego budżet to 23 miliony euro.

Najnowsze