Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wirtualne Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej - 17 kwietnia 2021 roku

Co studiować? Gdzie szukać informacji o rekrutacji? Jak wykorzystać czas studiów, żeby wspominać go latami i dobrze przygotować się na wyzwania życia zawodowego? To tylko niektóre z pytań, przed którymi stają licealiści i studenci. Odpowiemy na nie podczas wirtualnych Drzwi Otwartych Politechniki Warszawskiej. Zapraszamy 17 kwietnia 2021 roku (w sobotę), w godzinach 10.00-15.00.

Drzwi-Otwarte-Politechniki-Warszawskiej-grafika

W programie znajdą się prezentacje specjalnie dla maturzystów oraz panele przygotowane z myślą o osobach, które chcą kontynuować naukę na studiach II stopnia i planują doktorat.

Politechnika Warszawska to ludzie, dlatego to oni – studenci, doktoranci, absolwenci, naukowcy i pracownicy – będą przewodnikami po politechnicznym świecie. Wyjaśnią, doradzą, opowiedzą o Uczelni i realizowanych tu projektach, podzielą się własnymi doświadczeniami, odpowiedzą na pytania.

Plan wydarzenia:

17 kwietnia 2021 roku (sobota)

  • 10.00-12.00 – część I – Poznaj Politechnikę Warszawską (Facebook i YouTube)
  • 12.00-15.00 – część II – Poznaj Wydziały i inne jednostki PW oraz organizacje studenckie (MS Teams i Discord)

Więcej informacji: www.pw.edu.pl/DrzwiOtwartePW i fb.com/events/275635510836184

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx