Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs PodzielMy się miłością - do wygrania ocieplone budy dla psów

Do udziału w konkursie zaproszone są organizacje pozarządowe na co dzień zajmujące się opieką nad zwierzętami.  Od 22 lutego przez następne dwa tygodnie organizatorzy czekają na zdjęcia, na których pokazane będzie, jak należy opiekować się zwierzętami. Organizacje, które prześlą najlepsze, najbardziej poruszające fotografie otrzymają nagrody - ocieplone budy dla psów. Wyróżnione zostanie 5 organizacji z których każda otrzyma 5 ocieplonych bud w różnych rozmiarach, które ochronią przed zimnem, deszczem, śniegiem czy palącym słońcem.

https://www.lodzkie.pl/media/k2/items/cache/753b6c9b5625b1a150904bf14221ad80_XL.jpg

Konkurs „PodzielMy się miłością – pomagamy zwierzętom” jest kolejną odsłoną akcji ,,Podzielmy się miłością”, która została zainaugurowana przez marszałka województwa łódzkiego Grzegorza Schreibera w grudniu ubiegłego roku. Wtedy do podopiecznych Domów Pomocy Społecznej oraz kombatantów i weteranów wojennych trafiły świąteczne upominki, wykonane przez podmioty ekonomii społecznej, które w czasie pandemii znalazły się w szczególnie trudnej sytuacji finansowej.

Teraz do organizacji pozarządowych, które zwyciężą w internetowym konkursie trafią budy. Podobnie jak we wcześniejszej odsłonie akcji zostały wykonane przez przedsiębiorstwa społeczne działające na terenie województwa łódzkiego.

Zdjęcia wraz z opisem należy przesłać do 12 marca na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pięciu zdjęć wraz z opisem na temat ,,Jak działam na rzecz zwierząt”.

Przesłane zgłoszenie powinno zawierać także formularz zgłoszeniowy uczestnika oraz zgodę na wykorzystanie i upowszechnienie zdjęć z wizerunkiem w mediach.

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na stronie internetowej www.lodzkie.pl

Źródło: www.lodzkie.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx