Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs fotograficzny „Cztery żywioły w lasach”

Głównym celem Konkursu jest promocja i popularyzacja wiedzy nt. przyczyn oraz skutków klęsk żywiołowych spowodowanych przez czynniki biotyczne i abiotyczne w polskich lasach, jak również pogłębianie wiedzy na temat działań podejmowanych przez leśników w celu zachowania trwałości i ciągłości lasów w Polsce, mających na celu zapobieganie i ograniczenie skutków tych klęsk. Organizatorem Konkursu jest Instytut Badawczy Leśnictwa [IBL] w Sękocinie Starym.

Plakat_konkurs_foto

Nadesłane fotografie [zdjęcia] muszą przedstawiać zdarzenia związane z tematem przewodnim Konkursu – czterema żywiołami występującymi w lasach. Dopuszczalne jest zgłoszenie zdjęć w kolorze, jak również monochromatycznych (czarno-białych).

Jury przyzna następujące nagrody i wyróżnienia:

  • GRAND PRIX nagrodę główną w postaci aparatu fotograficznego (o wartości do 2500,00 zł brutto),

  • I miejsce nagrodę w postaci aparatu fotograficznego (o wartości do 1700,00 zł brutto),

  • II miejsce nagrodę w postaci sprzętu fotograficznego (o wartości do 1300,00 zł brutto),

  • Czterywyróżnienia – nagrody w postaci akcesoriów fotograficznych (o wartości do 500,00 zł brutto każda).

  • Pięć wyróżnień nagrody w postaci gier edukacyjnych przygotowanych w ramach Projektu. Nagroda będzie się składała z: gry planszowej pt. „Żywioły w lesie”, kompletu 4 zestawów puzzli pt. „Cztery żywioły” oraz gry karcianej „Żywioły w lesie”.

TERMIN NADSYŁANIA PRAC: 25/09/2020

WIĘCEJ INFORMACJI O KONKURSIE

Źródło: https://www.zywiolywlasach.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx