Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mazurski Park Krajobrazowy zaprasza do udziału w szóstej edycji „Jesiennego Konkursu Literackiego”. Motywem przewodnim są jesienne migracje ptaków

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie osoby powyżej 7. roku życia. Prace konkursowe należy składać na adres Mazurskiego Parku Krajobrazowego w Krutyni do dnia 30 października 2020 r. w kopercie z dopiskiem „Jesienny konkurs literacki 2020” lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plakat konkursu

Konkurs służy kształtowaniu postawy szacunku i fascynacji przyrodą dzieci, młodzieży i dorosłych, przypomnieniu i utrwaleniu wiedzy na temat zjawisk zachodzących w przyrodzie w następstwie zmian pór roku oraz rozpowszechnianiu informacji na temat jesiennej wędrówki ptaków.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w załączonym regulaminie. Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela Zespół ds. edukacji, dydaktyki, promocji i turystyki, pod numerem telefonu 89 742 14 05.

Pliki do pobrania

Regulamin VI Jesiennego Konkursu Literackiego_2020.pdf

Wzór zgłoszenia do udziału w VI Jesiennym Konkursie Literackim_2020.doc

Klauzula zgody i informacyjna - VI Jesienny Konkurs Literacki_2020.pdf

Źródło: http://parkikrajobrazowewarmiimazur.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx