Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Miss na 4 łapkach” - pokaz psich piękności ze schroniska w Białymstoku

Już w najbliższą niedzielę (18 sierpnia br.) na placu przed Teatrem Dramatycznym w Białymstoku prezentować się będą adoptowane psie piękności. Pokaz adopciaków pod nazwą "Miss na 4 łapkach" będzie miał dwie kategorię: piękności oraz umiejętności. Każdy z uczestników będzie konkurować o nagrody!

 Kobieta w pomarańczowej koszulce siedzi na ziemi przy brązowym psie z żółtą chustką na szyi. Obok klomb z wysokimi czerwonymi kwiatami, w tle alejki ogrodu i zabytkowy, kremowy płot białostockiego pałacu Branickich.

Organziatorem charytatywnej akcji promującej adopcję jest grupa wolnotariuszy skupionych przy białostockim schronisku dla zwierząt. Psiaki do pokazów można zgłaszać na profilu fb schroniska - link do strony: Wolontariat - Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku. Na koniec pokazu zaprezentują się również pieski wciąż czekające na adopcję. 

Każdy kto będzie miał ochotę wesprzeć psich mieszkańców schroniska będzie miał taką możliwość podczas wydarzenia. Za przekazanie minimum 1 kg karmy suchej lub co najmniej 0,5 kg karmy mokrej każdy otrzyma od organizatorów wyjątkowy upominek. Podczas wydarzenia będzie można również porozmawiać z groomerem, psim behawiorystą oraz kierownikiem schroniska - czyli jury pokazu. 

Przeprowadzenie akcji wspierającej białostockie schronisko i adopcję możliwe jest dzięki projektowi "Młodzi i skuteczni w podlaskim" finansowanemu ze środków Unii Europejskiej.

Źródło: http://www.wrotapodlasia.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx