Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Trwa rejestracja zgłoszeń na konferencję "Jak trafić do biznesu i mediów. Skuteczna komunikacja organizacji pozarządowych"

Trwa rejestracja zgłoszeń na konferencję dla organizacji pozarządowych, poświęconą skutecznej komunikacji NGO z mediami i biznesem. Jak skutecznie komunikować się z otoczeniem? Co zrobić, aby dotrzeć do mediów i w nich zaistnieć? Na czym polega skuteczna komunikacja?

Konferencja odbędzie się w Łodzi, w dniach 11-12 czerwca 2015. Dwa dni zajęć w formule warsztatowej poświęcone będą sprawnej i skutecznej komunikacji NGO z mediami i biznesem, która odgrywa decydującą rolę w efektywnej realizacji programów stypendialnych oraz innych projektów edukacyjnych organizacji pozarządowych adresowanych do młodych ludzi. Celem konferencji jest podniesienie kompetencji NGO-sów prowadzących programy stypendialne i edukacyjne w zakresie komunikowania się z mediami, przygotowania i realizacji programów oraz komunikacji z potencjalnymi darczyńcami.

Konferencja będzie trwała 2 dni i odbędzie się w terminie 11 – 12 czerwca 2015 w Łodzi, w Hotelu Ambasador. Zgłoszenia przyjmowane są do 29 maja 2015r. – ilość miejsc limitowana, decyduje kolejność zgłoszeń. Aby zarejestrować się na konferencję, należy wypełnić formularz zgłoszenia i przesłać go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zapraszamy!

Program konferencji >> link

Formularz zgłoszenia > link

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx