Złota jesień w Joninach

Już w najbliższą niedzielę 11 września na Stadionie sportowym w Joninach odbędą się kolejne Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, które rozpoczną się o godzinie 12.00 zbiórką drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Ryglice. Wystartuje 17 drużyn OSP męskich i żeńskich. Nagrody i puchary ufundował Burmistrz Ryglic.

Wydarzenie zostanie ubogacone różnymi atrakcjami dzięki pozyskanym środkom, tym razem z Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Podczas „Złotej jesieni w Joninach”, oprócz zmagań sportowych przewidziane są także: stoiska degustacyjne z potrawami tradycyjnymi, winami i miodami, występy zespołów ludowych, darmowe zjeżdżalnie, wata cukrowa, popcorn, lody, zabawy z animatorami, kiełbasa z grilla.

Szczególną atrakcją będą pokazy sprzętu 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej oraz Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Na koniec wystąpi gwiazda muzyki disco folk- Rompey oraz zespół Familia.

Podczas wydarzenia, podobnie jak na poprzednich imprezach, zostanie przeprowadzona akcja na rzecz chorej Marysi z Kowalowej.

Źródło: Informacja nadesłana przez organizatorów.

 

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 11.09.2022
Rozpoczęcie wydarzenia: 11.09.2022
Zakończenie wydarzenia: 11.09.2022
Miejsce wydarzenia:
Organizator: Burmistrz Ryglic , Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Ryglicach, OSP z gminy Ryglice, Stow. Razem dla Jonin

Dane kontaktowe ↓

Odwiedź inne nasze portale

Całość na portalu edufin.pl

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!