Zaproszenie na XVIII ET Market

Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA, w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING, już po raz osiemnasty organizuje Ogólnopolskie Spotkanie Nauczycieli Języka Angielskiego – ENGLISH TEACHING MARKET, które odbędzie się w dniach 27-29 czerwca 2022 r. w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach.

Przewidujemy udział ponad 300 nauczycielek i nauczycieli angielskiego z małych miast i wsi z całej Polski. Zarezerwowaliśmy także 20 miejsc dla osób z Ukrainy.

Podczas Spotkania odbędą się warsztaty metodyczne, wykłady i prezentacje.

W drugim dniu spotkania, 28 czerwca w godzinach 14.00-19.00 zaplanowaliśmy kiermasz, podczas którego chcemy przedstawić nauczycielkom i nauczycielom możliwość udziału w programach realizowanych przez organizacje pozarządowe, w zakresie wyrównywania szans edukacyjnych, ale też w zakresie rozwoju lokalnego. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania w tym czasie punktu konsultacyjnego prezentującego Państwa programy, w których mogą uczestniczyć społeczności wiejskie, szkoły i/lub nauczyciele, dzieci i młodzież.

Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA pokrywa przedstawicielom zaproszonych organizacji koszty pobytu podczas spotkania (wyżywienie i nocleg w pokoju dwuosobowym).

W holu hotelu ustawione będą stoły i krzesła na potrzeby prezentacji materiałów i udzielania konsultacji.

Zgłoszenia udziału prosimy przesyłać mailem zwrotnym na załączonym formularzu do 31 maja.

Dodatkowe informacje można uzyskać e-mailem – e.waskiewicz@nida.pl

WIĘCEJ INFORMACJI

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 31.05.2022
Rozpoczęcie wydarzenia: 27.06.2022
Zakończenie wydarzenia: 29.06.2022
Miejsce wydarzenia: Stare Jabłonki
Organizator: Nidzicka Fundacja Rozwoju „NIDA”

Dane kontaktowe ↓

Odwiedź inne nasze portale

Całość na portalu edufin.pl

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!