Zapisz się do Szkoły Fundraisingu FAOO

Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich zaprasza do udziału w dziesiątej edycji bezpłatnego kursu dla osób zajmujących się pozyskiwaniem funduszy. Szkoła łączy zajęcia stacjonarne, naukę online, wymianę doświadczeń oraz indywidualne prace wdrożeniowe. Na zgłoszenia czekamy do wtorku 7 listopada 2023.

Dlaczego warto się zgłosić?
Udział w kursie to nie tylko okazja do wypracowania strategii fundraisingu dla własnej organizacji, czy poznania konkretnych technik i metod pozyskiwania funduszy, ale także możliwość spotkania z innymi osobami zajmującymi się na co dzień pozyskiwaniem funduszy oraz doświadczonymi trenerami i trenerkami fundraisingu.

Jak wygląda program?
Szkoła składa się z czterech dwudniowych szkoleń stacjonarnych w Warszawie, jednego szkolenia zdalnego (pół dnia), dwóch webinariów oraz czterech kursów e-learningowych z testami Jednym z kluczowych elementów kursu jest samodzielne opracowanie czterech zadań wdrożeniowych i możliwość uzyskania informacji zwrotnej od osób prowadzących zajęcia. Szkolenia stacjonarne prowadzi zespół trenerski FAOO: Lidia Kuczmierowska, Piotr Henzler, Grzegorz Wiaderek i Andrzej Pietrucha, a także stale współpracująca z organizacją ekspertka Magda Sadłowska. Warsztat online prowadzi Michał Serwiński.

Kto może uczestniczyć?
Zapraszamy organizacje aktywne od przynajmniej dwóch lat, dysponujące budżetem i stałym zespołem. Osoba zgłaszająca się do udziału w kursie musi mieć minimum roczny staż pracy związanej z pozyskiwaniem środków. W pierwszej kolejności przyjmowane będą osoby z organizacji zlokalizowanych poza dużymi ośrodkami miejskimi.

Tematy szkoleń:
1. Wprowadzenie do tematu i strategiczna perspektywa fundraisingu
2. Metody i techniki pozyskiwania środków oraz ich prawne uwarunkowania
3. Podstawy komunikacji fundraisingowej w Internecie
4. Marketing i komunikacja w fundraisingu
5. Planowanie kampanii fundraisingowej

Szkolenia stacjonarne organizowane są raz w miesiącu – w środy i czwartki. Pierwsze zajęcia zaplanowano na 6-7 grudnia 2023, a ostatni zjazd odbędzie się w dniach 13-14 marca 2023.

Udział w kursie jest bezpłatny, jednak osoba uczestnicząca musi pokryć we własnym zakresie koszty podróży i zakwaterowania związane z udziałem w szkoleniach stacjonarnych. Dla organizacji które znajdują się w trudnej sytuacji finansowej przewidziano ograniczoną liczbę dotacji na dofinansowanie części kosztów podróży.

Jak się zgłosić?
Do 7 listopada 2023 należy wypełnić i wysłać formularz online. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone do 10 listopada 2023.

Więcej informacji?
Przed wypełnieniem aplikacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami na temat kursu:
Pobierz Program Szkoły Fundraisingu FAOO
Pobierz Regulamin Szkoły Fundraisingu FAOO

Szkoła Fundraisingu FAOO jest organizowana dzięki wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 07.11.2023
Rozpoczęcie wydarzenia: 18.10.2023
Zakończenie wydarzenia: 10.11.2023
Miejsce wydarzenia: on-line, Warszawa
Organizator: Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich FAOO

Dane kontaktowe ↓

Odwiedź inne nasze portale

Całość na portalu edufin.pl

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!