Zagórzański Jarmark Bożonarodzeniowy – zapraszamy twórców i wystawców!

W niedzielę, 10 grudnia, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy na plac targowy w Mszanie Dolnej. Na Zagórzańskim Jarmarku Bożonarodzeniowym pojawią się świąteczne ozdoby, stroiki, wypieki i pierniczki oraz wszelkiego rodzaju okołoświąteczne produkty i wyroby…

Będą sery, miody i inne pyszności! Stowarzyszenie Miłośników Kultury Góralskiej „Pod Cyrlom” z Olszówki zachęca do udziału w II Konkursie Potraw Wigilijnych (szczegóły tutaj). To jednak nie koniec atrakcji, jeszcze czeka nas  kilka niespodzianek, napiszemy o nich niebawem.

Tymczasem zapraszamy do zgłaszania udziału w kiermaszu (od tej strony handlowej) rękodzielników, wytwórców produktów lokalnych, rolników, przedsiębiorców i osoby indywidualne produkujące towary lub świadczące usługi w tematyce świat Bożego Narodzenia.

Jednym słowem wszystkich wystawców, którzy chcą wziąć udział w Zagórzańskim Jarmarku Bożonarodzeniowym w Mszanie Dolnej prosimy o przesłanie kart zgłoszenia (do pobrania tutaj ) na maila: promocja@mszana–dolna.pl lub złożenie jej w Urzędzie Miasta Mszana Dolna, ul. Piłsudskiego 2 w terminie do 1 grudnia. Szczegółowych informacji na temat jarmarku udziela również Agnieszka Józefiak – Lewandowska w Urzędzie Miasta w Mszanie Dolnej, tel.: 18 33 10 622 wew. 419.

Zachęcamy do zgłoszeń i zapraszamy!

Wydarzenia organizowane są w ramach budowy marki lokalnej Zagórzańskie Dziedziny i współpracy trzech zagórzańskich samorządów: Miasta i Gminy Mszana Dolna i Gminy Niedźwiedź.

Patronat Honorowy nad Zagórzańskim Jarmarkiem Wielkanocnym objęli: Witold Kozłowski Marszałek Województwa Małopolskiego oraz  Mieczysław Uryga Starosta Limanowski.

Partnerzy i Kreatorzy Zagórzańskich Dziedzin

Karta_zgłoszenia_Zagorzanski_Jarmark_Bozonarodzeniowy_2023

Źródło: Informacja nadesłana do redakcji

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 01.12.2023
Rozpoczęcie wydarzenia: 10.12.2023
Zakończenie wydarzenia: 10.12.2023
Miejsce wydarzenia: Mszana Dolna
Organizator: Miasto i Gmina Mszana Dolna i Gmina Niedźwiedź

Dane kontaktowe ↓

Odwiedź inne nasze portale

Całość na portalu edufin.pl

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!