Workshop on-line „STORYTELLING: moc historii, magia narracji, potęga słów”

Razem napiszmy budującą historię! Udział w szkoleniu jest wsparciem Polskiej Akcji Humanitarnej.

Już w czwartek 31 marca w godzinach 9:30 – 12:00 odbędzie się online workshop „STORYTELLING: moc historii, magia narracji, potęga słów” prowadzony przez Marka Stączka, znanego mówcę i trenera na temat znaczenia storytellingu w przekazie biznesowym. Udział w szkoleniu jest wsparciem Polskiej Akcji Humanitarnej. Słowa naprawdę mają moc!

Niejedna osoba mierzy się dziś z zagubieniem w szumie informacyjnym i w nadmiarze wiadomości. Storytelling jest odpowiedzią na potrzebę, by zostać usłyszanym, zrozumianym i zapamiętanym.

„Udział w szkoleniu jest niezwykle cennym doświadczeniem nie tylko dla liderów i managerów, ale dla wszystkich, którzy chcą wzbogacić swój warsztat prowadzenia skutecznej i interesującej prezentacji” – podkreśla Agata Zeman, Managing Director 24/7Communication.

Słowa nabierają szczególnej mocy, jeśli mogą przyczynić się do pomocy innym. Zapisując się na szkolenie uczestnicy, wspierają pomoc na rzecz Ukrainy niesioną przez Polską Akcję Humanitarną, a w prezencie otrzymają e-book „6 atutów storytellingu”.

„Dziś nie trzeba już nikogo przekonywać, że STORY zawsze wygrywa z danymi, a postać́ jest o wiele atrakcyjniejsza niż̇ case study. Wzloty i upadki, perypetie i zwycięstwa zwykle deklasują: wykresy, tabele i dane. Od 10 lat wdrażamy storytelling w Polsce i ciągle przekonujemy się, że w prezentacji w oparciu o powerpoint nie ma ani power ani point – a STORY zawiera te dwa elementy. Zapraszam na online workshop”- Marek Stączek, Edisonteam.pl.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się m.in.: jak pobudzać wyobraźnię i motywację słuchacza czy rozmówcy, jak kończyć efektywną puentą, która będzie krążyć jak viral i jak w 180 sekund uzyskać, a następnie utrzymać zainteresowanie słuchaczy, zostanie poruszony także fenomen komunikacyjny prezydenta Zełenskiego.

Zapisz się na szkolenie i pomagaj

Termin: 31 marca 2022, czwartek, godz. 9:30-12:00

Dla kogo: Szkolenie skierowane jest do wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności z zakresu korzystania z narzędzi storytellingu w wystąpieniach publicznych i prezentacjach.

Program:

  1. Przewaga storytellingu nad zwykłymi sposobami prezentowania.
  2. Struktura dobrej, praktycznej narracji.
  3. Start TELLING your STORY –  o sile narracji w wystąpieniu, sprzedaży i na spotkaniu.
  4. Wykorzystanie historii w praktyce liderskiej, sprzedażowej,  PR i marketingu
  5. Opis fenomenu komunikacyjnego Prezydenta Zełenskiego
  6. Q&A live chat

Link: www.pah.org.pl/pomagaj-z-edisonteam-i-247/
Video: youtu.be/sUhVtPwwGRg

Organizatorami wydarzenia są Edisonteam.pl i 24/7Communication, partnerami PRoto i IMM.

Źródło: Informacja prasowa

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 31.03.2022
Rozpoczęcie wydarzenia: 31.03.2022
Zakończenie wydarzenia: 31.03.2022
Miejsce wydarzenia: On-line
Organizator: Edisonteam.pl i 24/7Communication

Dane kontaktowe ↓

Odwiedź inne nasze portale

Całość na portalu edufin.pl

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!