VI edycja programu „Wzmocnij Swoje Otoczenie”

Od 15 lutego do 15 marca 2024 jednostki samorządowe oraz organizacje pozarządowe mogą wnioskować o granty na projekty społeczne do 24 tys. zł.

Do udziału zapraszamy lokalnych liderów i instytucje, które realizują swoje działania na rzecz społeczności lokalnych, wpisujące się w cele programu.

Szczegółowe informacje i wszelkie wymagania dla ubiegających się o grant znajdują się w Regulaminie.

 

Jak zgłosić swój projekt? 

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza wypełnianego on-line. Poglądowy formularz do pobrania oraz zasady zgłoszeń znajdują się tutaj.

Granty mogą otrzymać projekty odpowiadające na potrzeby lokalnej społeczności oraz poprawiające jakość życia mieszkańców. Podobnie jak w latach ubiegłych swoje projekty można zgłaszać w jednej z siedmiu kategorii: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne oraz zdrowie. Opis każdej kategorii znajduje się w Regulaminie programu. W tegorocznej, VI edycji kwota grantu została powiększona do 24 tys.

Zachęcamy do zainspirowania się pomysłami laureatów poprzednich edycji. Przykładowe projekty z możliwością wyszukiwania po kategorii lub regionie można przeglądać w zakładce Mapa projektów.

 

Masz pytania? Zapraszamy na webinar!

20 lutego o godz. 14:00 zapraszamy na webinar, na którym przedstawimy zasady zgłoszeń do tegorocznej edycji programu oraz omówimy szczegółowo nowy formularz zgłoszeniowy. W ramach spotkania przewidujemy również sesję pytań i odpowiedzi.

Rejestracja na webinar poprzez link.

Źródło: https://wzmocnijotoczenie.pl

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 15.03.2024
Rozpoczęcie wydarzenia: 15.02.2024
Zakończenie wydarzenia: 15.03.2024
Miejsce wydarzenia: Cała Polska
Organizator: Polskie Sieci Elektroenergetyczne

Dane kontaktowe ↓

Odwiedź inne nasze portale

Całość na portalu edufin.pl

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!