Szkoła Aktywnego Sektora. Program rozwoju organizacji i budowania sieci współpracy

„Szkoła Aktywnego Sektora. Program rozwoju organizacji i budowania sieci współpracy” to wspólny projekt realizowany przez Fundację Edukacja dla Demokracji oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Projekt jest finansowany z Funduszy EOG, w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.  Stanowi kompleksową ofertę możliwości edukacyjnych i sieciujących ukierunkowanych na podniesienie konkurencyjności polskich lokalnych organizacji.

Adresatami projektu są organizacje i grupy nieformalne działające na rzecz społeczeństwa obywatelskiego, różnorodności społecznej, równego traktowania, kultury demokratycznej i dialogu.

Do udziału w projekcie zaproszone są w szczególności przedstawicielki i przedstawiciele organizacji i grup z mniejszych miast i miejscowości, działających od niedawna i potrzebujących wsparcia kompetencyjnego.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Organizatorzy pokrywają również koszty zakwaterowania i wyżywienia podczas szkoleń stacjonarnych w Warszawie (bez kosztów podróży).

Rekrutacja trwa do 22 września. 

Więcej o Szkole Aktywnego Sektora TUTAJ

Więcej o aktualnej rekrutacji TUTAJ

Źródło: Informacja prasowa

 

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 22.09.2022
Rozpoczęcie wydarzenia: 13.10.2022
Zakończenie wydarzenia: 17.01.2023
Miejsce wydarzenia: Cała Polska
Organizator: FED i FRSI

Dane kontaktowe ↓

Odwiedź inne nasze portale

Całość na portalu edufin.pl

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!