Ruszył nabór do programu Wzmocnij Swoje Otoczenie

Polskie Sieci Elektroenergetyczne rozpoczęły kolejny nabór do programu Wzmocnij Swoje Otoczenie. Wnioski można składać od 20 marca do 30 kwietnia 2023 roku. Do programu zapraszamy samorządy i ich jednostki organizacyjne (m.in. przedszkola, szkoły, biblioteki, ośrodki pomocy społecznej) oraz organizacje pozarządowe.

W tym roku program swoim zasięgiem obejmie aż 162 samorządy z 11 województw. Szczegółowy wykaz gmin zapraszanych do programu znajduje się w Regulaminie. Do udziału zapraszamy lokalnych liderów i instytucje, które realizują swoje działania na rzecz społeczności lokalnych.

Jak się zgłosić?

W tej edycji zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza, który będzie wypełniany online. Przykład prawidłowo wypełnionego formularza oraz zasady zgłoszeń znajdują się w zakładce Zasady udziału/Zgłoszenia oraz w Przewodniku.

Granty w wysokości do 20 tys. zł, mogą otrzymać projekty odpowiadające na potrzeby lokalnej społeczności oraz poprawiające jakość życia mieszkańców. Podobnie jak w latach ubiegłych swoje pomysły można zgłaszać w jednej z siedmiu kategorii: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne oraz zdrowie.

Zachęcamy do zainspirowania się pomysłami laureatów poprzednich edycji. Przykładowe projekty z możliwością wyszukiwania po kategorii lub regionie można przeglądać w zakładce Mapa projektów.

Źródło: https://wzmocnijotoczenie.pl/

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 30.04.2023
Rozpoczęcie wydarzenia: 20.03.2023
Zakończenie wydarzenia: 30.04.2023
Miejsce wydarzenia: Cała Polska
Organizator: Polskie Sieci Elektroenergetyczne

Dane kontaktowe ↓

Odwiedź inne nasze portale

Całość na portalu edufin.pl

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!