„odLOTTOwa jazda” – ruszył nabór do 6. edycji programu

Program „odLOTTOwa jazda” to autorski program Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej. Ideą akcji jest promowanie aktywności fizycznej i zaangażowania społecznego poprzez umożliwienie uczestnikom włączania się do akcji i wyjeżdżania kilometrów na rowerze, na rzecz jednej z organizacji zakwalifikowanej do konkursu.

Swoje pomysły na projekty mogą zgłaszać podmioty (organizacje), o których mowa w art. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r.  o działalności pożytku publicznego i wolontariacie w szczególności:organizacje non-profit, podmioty nie prowadzące działalności gospodarczej, organizacje i instytucje działające na rzecz dobra publicznego.Zgłaszane projekty muszą być zgodne z celami statutowymi Fundacji LOTTO. Zakwalifikowane organizacje zachęcają swoich sympatyków do zbierania kilometrów na ich rzecz. Uczestnicy decydują, jaki projektchcą wesprzeć kilometrami podczas jazdy na rowerze, wskazując odpowiednią organizację w aplikacji. Uczestnik może wybrać tylko jedną organizację podczas trwania całego konkursu.

Zwyciężają projekty, które zbiorą na swoim koncie najwięcej kilometrów.

Projekt przewiduje również przekazanie nagród dodatkowych dla wyróżniających się projektów, których wartość merytoryczna i znaczenie poruszonego problemu społecznego zostanie wysoko oceniona przez Fundację LOTTO.

To kolejna już 6. edycja programu. Już od 10 maja 2023 r. organizacje mogą zgłaszać swoje projekty, które po wyborze przez komisję konkursową Fundacji LOTTO staną w szranki do rowerowego wyzwania liczonego w kilometrach. Rywalizacja ruszy 14 czerwca i potrwa do 22 sierpnia! Już dziś zgłaszajcie projekty i mobilizujcie swoich sympatyków do letnich podróży rowerowych.

Regulamin konkursu

Źródło: https://www.fundacjalotto.pl

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 01.06.2023
Rozpoczęcie wydarzenia: 10.05.2023
Zakończenie wydarzenia: 01.06.2023
Miejsce wydarzenia: Cała Polska
Organizator: Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej

Dane kontaktowe ↓

Odwiedź inne nasze portale

Całość na portalu edufin.pl

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!