Najciekawsze innowacyjne rozwiązania w rolnictwie

W dniach 24-25 listopada 2022 r. Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu organizuje w Warszawie „VII Forum Wiedzy i Innowacji w Rolnictwie”.

Głównym celem wydarzenia jest stworzenie płaszczyzny do dyskusji oraz wymiany doświadczeń, wiedzy i informacji o innowacyjnych rozwiązaniach w rolnictwie, a także promocja tych rozwiązań w praktyce. Forum będzie okazją do nawiązania kontaktów oraz tworzenia potencjalnych partnerstw innowacyjnych w rolnictwie i na obszarach wiejskich. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy rolników, przedstawicieli nauki, doradztwa rolniczego, brokerów innowacji, instytucji pracujących na rzecz rolnictwa, przedstawicieli grup operacyjnych EIP, przedsiębiorców sektora rolno-spożywczego oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Forum Wiedzy i Innowacji w Rolnictwie jest cyklicznym wydarzeniem objętym od wielu lat patronatem honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Również w tym roku CDR wystąpił o ww. patronat.

 

W ramach Forum zaplanowano przeprowadzenie konkursu pn. „Najciekawsze innowacyjne rozwiązania w Rolnictwie”. Celem konkursu jest promowanie dobrych praktyk w zakresie rolnictwa i obszarów wiejskich oraz innowacyjnych technik i technologii, które mogą być wykorzystane w celu efektywniejszego zarządzania gospodarstwem rolnym. Konkurs jest zachętą dla producentów do wdrażania nowych rozwiązań w produkcji rolnej.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zgłaszanie projektów / produktów / rozwiązań do ww. konkursu. Zgłoszenie do udziału w konkursie odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się pod linkiem: FORMULARZ KONKURSOWY .

Zgłoszenia projektów należy przesłać do dnia 31 października 2022 r.

Osoby do kontaktu: Mateusz Sękowski, tel. 48 365 69 39, e-mail: m.sekowski@cdr.gov.pl ,
Monika Mrożek tel. 48 365 69 35, e-mail: m.mrozek@cdr.gov.pl .

Do pobrania:

1. Regulamin konkursu „Najciekawsze innowacyjne rozwiązania w Rolnictwie” pdf, 264KB

2. Program VII Forum Wiedzy i Innowacji w Rolnictwie pdf, 22MB

 

Źródło: https://www.cdr.gov.pl

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 31.10.2022
Rozpoczęcie wydarzenia: 22.09.2022
Zakończenie wydarzenia: 31.10.2022
Miejsce wydarzenia: Cała Polska
Organizator: CDR w Brwinowie Oddział w Radomiu

Dane kontaktowe ↓

Odwiedź inne nasze portale

Całość na portalu edufin.pl

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!