Nagroda Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności Sektor 3.0

Misją Nagrody Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności Sektor 3.0 jest docenienie organizacji, które umiejętnie i efektywnie wykorzystują możliwości nowych technologii w swoich codziennych działaniach. Nabór  kandydatów w edycji 2024 trwa do 5 kwietnia br.

Misja Nagrody

Celem Nagrody Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności Sektor 3.0 jest upowszechnianie i wspieranie dobrych przykładów praktycznego zastosowania narzędzi cyfrowych oraz nowych mediów w działaniach organizacji pozarządowych. Nagroda to wsparcie finansowe w wysokości 40.000 zł na działalność statutową oraz działania promocyjne na skalę ogólnopolską skierowane do społeczności trzeciego sektora.

 

Warunki formalne

Nagroda przyznawana jest przez Kapitułę składającą się z ekspertów, której przewodniczy przedstawiciel PAFW. Kryteria, którymi kieruje się Kapituła oceniająca wnioski to m.in. skala oraz efekty podejmowanych działań z wykorzystaniem nowych technologii, doświadczenie i osiągnięcia z zakresu tworzenia, rozwijania, adaptowania lub badania rozwiązań ICT, a także praktyczne korzyści dla organizacji pozarządowych, jakie przyniosła dotychczasowa działalność organizacji. Pełna informacja nt. kryteriów przyznawania Nagrody znajduje się w Regulaminie.

 

Regulamin

 

Źródło: https://sektor3-0.pl

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 05.04.2024
Rozpoczęcie wydarzenia: 05.03.2024
Zakończenie wydarzenia: 05.04.2024
Miejsce wydarzenia: Cała Polska
Organizator: Fundacja FRSI

Dane kontaktowe ↓

Odwiedź inne nasze portale

Całość na portalu edufin.pl

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!