Nabór wniosków do pilotażowego programu Ogniska Muzyki Tradycyjnej 2022

Narodowy Instytut Muzyki i Tańca ogłasza nabór wniosków do pilotażowego programu Ogniska Muzyki Tradycyjnej 2022. Wyłonione w trybie konkursowym projekty otrzymają dofinansowanie. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w 5 sierpnia 2022 r.

Głównym celem programu jest upowszechnienie umiejętności tradycyjnej gry na instrumentach, śpiewu i tańca wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, poprzez zakładanie lokalnych Ognisk Muzyki Tradycyjnej i tworzenie ich ogólnopolskiej sieci.

Jak złożyć wniosek?

Wnioski z tytułem: Program „Ogniska muzyki tradycyjnej” edycja 2022 należy przysyłać w wersji wydrukowanej (ważna jest data stempla pocztowego) oraz w wersji elektronicznej na adres: anna.cemeljic@nimit.pl do dnia 5 sierpnia 2022 roku. Wersja elektroniczna powinna zawierać zeskanowany i podpisany przez Wnioskodawcę oraz Lidera wniosek aplikacyjny wraz ze wszystkimi załącznikami, w jednym pliku PDF. Potwierdzenie otrzymania wniosku nastąpi najpóźniej w ciągu 48 godzin od jego przesłania na ww. adres poczty elektronicznej.

Komisja będzie brała pod uwagę tylko wnioski w wersji elektronicznej.

Termin wyboru zgłoszeń i termin ogłoszenia na stronie internetowej NIMiT listy projektów zatwierdzonych do realizacji upływają w dniu 24 sierpnia 2022 r. O wyborze projektu, wnioskodawcy zostaną poinformowani pocztą elektroniczną.

Dokumenty do pobrania

Fot. Piotr Barczewski

Źródło: https://nimit.pl

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 05.08.2022
Rozpoczęcie wydarzenia: 05.07.2022
Zakończenie wydarzenia: 05.08.2022
Miejsce wydarzenia: Cała Polska
Organizator: NIMiT

Dane kontaktowe ↓

Odwiedź inne nasze portale

Całość na portalu edufin.pl

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!