Krajowe Dni Pola w Boguchwale

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale serdecznie zaprasza w dniach 14-16 czerwca 2024 roku na V Krajowe Dni Pola. Tegoroczne wydarzenie odbywające się pod hasłem „Nowoczesne rolnictwo” służy upowszechnianiu i propagowaniu innowacji w produkcji roślinnej poprzez prezentację dorobku polskiej hodowli roślin oraz ofert firm zaopatrujących polskie rolnictwo.

Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi będzie obecny na V Krajowych Dniach Pola. Na 14 czerwca przygotowaliśmy grę terenową dla uczniów szkół rolniczych. Dzięki niej poznają instrumenty, tradycyjne zdobnictwo, gwarę oraz potrawy z różnych części Polski. Na naszym stoisku uczniowie będą mieli również okazję wziąć udział w warsztatach z malowania kwiatów zalipiańskich. Na 15 czerwca przygotowaliśmy występy zespołów ludowych z różnych zakątków Polski. Powtórzymy także warsztaty z malowania kwiatów zalipiańskich, ale tym razem będą one skierowane do wszystkich uczestników wydarzenia. 16 czerwca będzie należeć do kultury Podkarpacia. Na scenach V KDP wystąpią lokalne zespoły a na stoisku NIKiDW będą odbywać się warsztaty rękodzielnicze.

Wydarzenie to stanowi doskonałą platformę do nawiązywania relacji biznesowych, wymiany doświadczeń oraz promocji innowacyjnych rozwiązań. Planowane są różnorodne atrakcje dla odwiedzających.

Więcej informacji

Źródło: Informacja nadesłana do redakcji

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 16.06.2024
Rozpoczęcie wydarzenia: 14.06.2024
Zakończenie wydarzenia: 16.06.2024
Miejsce wydarzenia: Boguchwała
Organizator: Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Dane kontaktowe ↓

Odwiedź inne nasze portale

Całość na portalu edufin.pl

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!