Konkurs Stypendialny Funduszu Rafał Brzoska Foundation

Celem Funduszu Stypendialnego Rafał Brzoska Foundation jest wspieranie młodych ludzi z aspiracjami, potencjałem, pomysłami. Ciekawych świata i chcących się rozwijać. Z pasją i energią do działania. Z marzeniami, aby zmieniać świat. Podopieczni Funduszu otrzymają indywidualne wsparcie, szyte na miarę ich potrzeb, które pozwoli im się rozwijać w wybranej dziedzinie.

Konkurs Stypendialny

Stypendium mogą uzyskać laureaci pierwszego Konkursu Stypendialnego, do którego można aplikować między 21 maja a 30 czerwca 2022 roku.

Organizatorzy szukają ludzi z pasją i chęcią do dalszej nauki. Każda osoba będzie oceniana według tych samych kryteriów:

Zdolności

Podopieczni Funduszu powinni być ambitni i otwarci na poszerzanie swoich horyzontów. Dodatkowym plusem będą pierwsze osiągnięcia w wybranej dziedzinie lub aktywności: sukcesy w konkursach, olimpiadach, opublikowane prace, wystawy, prototypy produktów, projekty wdrożeniowe, pomysły na wynalazki, biznes plany…

Własna wizja 

Ważna jest wizja i pomysł na siebie, ale także na swoje przedsięwzięcia i innowacje (w tym społeczne) w różnych dziedzinach życia. Energia do działania i gotowość do dalszego rozwoju oraz plan.

Pozytywny wpływ na otoczenie

Działania stypendystów powinny wywierać pozytywny wpływ na świat, ludzi i środowisko naturalne, które teraz i w przyszłości będą miały efekty w polepszaniu dobrostanu życia na Ziemi.

Sytuacja rodzinna lub ekonomiczna

Wspierani będą ci, którzy mają mniejsze możliwości rozwoju z powodów od nich niezależnych.

Wiek

Osoby, które ukończyły 13 lat, ale nie mają więcej niż ukończone 25 lat.

 

Regulamin Konkursu Stypendialnego

Źródło: https://rafalbrzoskafoundation.org/

 

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 30.06.2022
Rozpoczęcie wydarzenia: 21.05.2022
Zakończenie wydarzenia: 30.06.2022
Miejsce wydarzenia: Cała Polska
Organizator: Rafał Brzoska Foundation

Dane kontaktowe ↓

Odwiedź inne nasze portale

Całość na portalu edufin.pl

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!