Konkurs dla MDP „Najlepsi z Najlepszych”

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP zaprasza wszystkie młodzieżowe drużyny pożarnicze do pochwalenia się swoją pracą i osiągnięciami i zachęca do zgłoszenia Waszych młodzieżowych drużyn pożarniczych do Ogólnopolskiego Konkursu „Najlepsi z Najlepszych” na Wzorową Młodzieżową Drużynę Pożarniczą i jej Opiekuna.

W XIII edycji konkursu jury będzie oceniać działalność MDP i jej opiekuna w okresie od 01.01.2021 r. do 31.12.2021 r., dlatego organizatorzy proszą o przesyłanie opisu działalności MDP i innych dokumentów dotyczących wyłącznie 2021 roku.

Regulaminowy termin przesłania zgłoszeń – do 28.02.2022 roku
Do konkursu mogą przystąpić drużyny, które zrealizowały cele z każdego z wymienionych w regulaminie kryteriów.

Rok 2021 był wymagający, a Wasze działania zostały ograniczone z powodu pandemii Covid-19. Większość z Was podjęła nowe działań dostosowane do warunków, w których przyszło nam żyć, częściowo Wasza działalność przeniosła się na zajęcia i inne przedsięwzięcia realizowane w systemie on-line.

Realizowaliście Wasze pomysły związane z propagowaniem wiedzy w zakresie ochrony przeciwpożarowej.  Pomagaliście osobom starszym i samotnym. Uczyliście innych jak przestrzegać zasad sanitarnych i jak zabezpieczać samych siebie.

Organizatorzy chcą zapoznać się z Wasza pracą, osiągnięciami i promować nowe formy działalności.

Zgłoszenia w roku bieżącym na konkurs należy przesyłać do końca lutego br. na adres: Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP, ul. Oboźna 1, 00-340 Warszawa – z dopiskiem: konkurs dla MDP „Najlepsi z Najlepszych”.

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 28.02.2022
Rozpoczęcie wydarzenia: 01.02.2022
Zakończenie wydarzenia: 28.02.2022
Miejsce wydarzenia: Cała Polska
Organizator: Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP

Dane kontaktowe ↓

Odwiedź inne nasze portale

Całość na portalu edufin.pl

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!