Konferencja „Od pola do stołu” 2021

Konferencja Komisji Europejskiej „Od pola do stołu 2021” odbędzie się w dniach 14 i 15 października 2021 r.

Zarejestruj się teraz

W tym roku wydarzenie skoncentruje się na postępach poczynionych w zakresie inicjatyw przewidzianych w planie działania strategii „od pola do stołu ” w celu wspierania wysiłków UE na rzecz osiągnięcia globalnego przejścia do zrównoważonych systemów żywnościowych i położenia nacisku na badania i innowacje jako czynniki umożliwiające przejście.

Gospodarzami konferencji będą Komisarz ds. Zdrowia i Bezpieczeństwa Żywności Stella Kyriakides, Komisarz ds. Rolnictwa Janusz Wojciechowski oraz Komisarz ds. Innowacji, Badań Naukowych, Kultury, Edukacji i Młodzieży Mariya Gabriel. Konferencję otworzy wiceprzewodniczący wykonawczy Komisji Europejskiej Frans Timmermans.

Rejestrując się na konferencję, będziesz mógł śledzić sesje agendy, odwiedzić wirtualną salę wystawienniczą Farm to Fork i wysyłać pytania do prelegentów oraz wyrażać swoje poglądy podczas dyskusji na temat dalszych działań.

Zwróć uwagę w szczególności na następujące sesje:

  • Innowacje, które napędzają zrównoważone przejścia w systemach żywnościowych od pola do stołu (15 października, 10:40-11:55) 
    • Podczas tej sesji będzie można wypowiedzieć się na temat najważniejszych priorytetów w zakresie badań i innowacji na kolejne lata programu Horyzont Europa i które będą miały duży wpływ na cele i założenia strategii „Od pola do stołu” do 2030 r.

  • Rolnictwo węglowe i misja dotycząca zdrowia gleby dla zrównoważonych systemów rolno-spożywczych (15 października, 9:10-10:25)

Podczas konferencji dostępne będzie tłumaczenie ustne w sześciu językach (FR-DE-EN-IT-ES-SI).

Należy pamiętać, że ze względu na ograniczoną pojemność platformy internetowej istnieje limit dwóch zarejestrowanych uczestników na organizację. Dla innych wydarzenie można również śledzić za pośrednictwem transmisji internetowej (bez możliwości interakcji z prelegentami).

Jeśli podczas rejestracji wystąpią jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z: Farm2Fork2021@mci-group.com

STRONA INTERNETOWA

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 14.10.2021
Rozpoczęcie wydarzenia: 14.10.2021
Zakończenie wydarzenia: 15.10.2021
Miejsce wydarzenia: On-line
Organizator: Komisja Europejska

Dane kontaktowe ↓

Odwiedź inne nasze portale

Całość na portalu edufin.pl

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!