Hodowla zwierząt gospodarskich w celu prowadzenia terapii z udziałem zwierząt (MOW)

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza do udziału w szkoleniu e-learningowym pn.: „Hodowla zwierząt gospodarskich w celu prowadzenia terapii z udziałem zwierząt”. Szkolenie adresowane jest do mieszkańców obszarów wiejskich, rolników, podmiotów działających na rzecz rolnictwa oraz innych zainteresowanych tematyką rozwoju rolnictwa społecznego w Polsce i podejmowaniem działalności w tym zakresie. 

 Szkolenie zostało opracowane w ramach operacji pn. „Hodowla zwierząt gospodarskich w celu prowadzenia terapii z udziałem zwierząt – instrukcje wdrożeniowe”, realizowanej z Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2022 – 2023 w zakresie SIR.

Szkolenie odbędzie się w terminie 07.12.2023 – 29.12.2023 r. przez Internet na platformie e-learningowej CDR www.cdrkursy.pl.

Szkolenie składa się z czterech modułów edukacyjnych według załączonego harmonogramu.

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy z zakresu hodowli zwierząt gospodarskich w celu prowadzenia terapii z udziałem zwierząt. Uczestnik szkolenia po zakończeniu szkolenia potrafi:

  • zrozumieć czym jest zooterapia i jakie są jej cele,
  • wymieć i scharakteryzować zwierzęta gospodarskie w aspekcie pracy zooterapeutycznej,
  • scharakteryzować predyspozycje terapeutyczne wybranych gatunków zwierząt gospodarskich: kury, gęsi, kozy, owce, bydło, świnie, osły, alpaki,
  • zaprojektować zajęcia terapeutyczne z udziałem zwierząt.

Rekrutacja na szkolenie prowadzona będzie w trybie ciągłym do dnia 18.12.2023 r. Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/link zewnętrzny. Na podanej stronie należy w pierwszej kolejności się zarejestrować, a następnie zalogować i zapisać na szkolenie. O uczestnictwie w  kształceniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia, a w przypadku dużej liczby chętnych kolejność zgłoszeń. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Uczestnicy szkolenia zobowiązani są do posiadania indywidualnego konta poczty elektronicznej, na które osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie przyjęcia wraz z indywidualnym loginem i hasłem dostępu oraz instrukcją logowania. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu wydane przez CDR O/Kraków. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest zapoznanie się z treściami modułów szkoleniowych.

Osoby do kontaktu:
• w sprawach merytorycznych:

Klaudia Kieljan – DROW, tel. 12 424 05 13, e-mail: k.kieljan@cdr.gov.pl

• w sprawach organizacji i rekrutacji:
Dorota Migocka – ZMDiDZ, tel. 12 424 05 54, e-mail: d.migocka@cdr.gov.pl

w sprawach technicznych i dostępności do platformy e-learningowej:
Krzysztof Kucia – ZPW, tel. 12 424 05 02, e-mail: k.kucia@cdr.gov.pl
Bartłomiej Mitka – ZPW, tel. 12 424 05 40, e-mail: b.mitka2cdr.gov.pl
Piotr Tatar – ZPW, tel. 12 424 05 02, e-mail: p.tatar@cdr.gov.pl

Załączniki:
– Harmonogram

Źródło: https://www.cdr.gov.pl/

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 18.12.2023
Rozpoczęcie wydarzenia: 07.12.2023
Zakończenie wydarzenia: 29.12.2023
Miejsce wydarzenia: on-line
Organizator: CDR w Brwinowie Oddział w Krakowie

Dane kontaktowe ↓

Odwiedź inne nasze portale

Całość na portalu edufin.pl

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!