29. Finał Akcji Sprzątanie Świata – zarejestruj swoją akcję!

Fundacja Nasza Ziemia zaprasza wszystkich wolontariuszy do rejestrowania terenowych akcji sprzątania z całej Polski na stronie: www.naszaziemia.pl/ssp2022

Do końca września możesz przeprowadzić swoją akcję terenową w ramach 29. Akcji Sprzątanie świata – Polska. Wielki Finał Akcji odbędzie się tradycyjnie w trzeci weekend września: 16.09 (piątek), 17.09 (sobota), 18.09 (niedziela). Swoją akcję możesz zarejestrować na stronie: http://naszaziemia.pl/ssp2022/. Najnowszych informacji szukaj w naszych kanałach społecznościowych na Facebooku i Instagramie: @naszaziemia. Jeśli masz pytania, napisz do nas maila na adres: fundacja@naszaziemia.pl.

 

Każda zarejestrowana akcja przeprowadzona od 22 kwietnia do Wielkiego Finału (16-18 września) zostanie zapisana do oficjalnego wyniku 29. Akcji Sprzątanie świata – Polska. Dopisz swój wynik! Zarejestruj się, dołącz do Akcji Sprzątanie Świata – Polska. Razem posprzątajmy Polskę wzdłuż i wszerz!

 

Pokażmy, że cała Polska pełna jest gotowych do działania rąk i zielonych serc, którym bliska jest troska o naszą Planetę. Co chwilę docierają do nas informacje od samorządów, które już szykują się na finał tegorocznej Akcji w trzeci weekend września. Będziecie więc mieli lokalne wsparcie w Waszch działaniach.

Akcja Sprzątanie świata – Polska jest częścią międzynarodowego ruchu „Clean Up The World”, wywodzącego się z Australii. Uczestniczy w nim blisko 40 milionów wolontariuszy na całym świecie.

Pliki do pobrania

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 30.09.2022
Rozpoczęcie wydarzenia: 16.09.2022
Zakończenie wydarzenia: 30.09.2022
Miejsce wydarzenia: cała Polska
Organizator: Fundacja Nasza Ziemia

Dane kontaktowe ↓

Odwiedź inne nasze portale

Całość na portalu edufin.pl

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!