E-learning Sektor 3.0

Jesteś liderem, liderką lub koordynujesz projekty w organizacji społecznej? Chcesz, aby Twoja organizacja potrafiła w pełni wykorzystać potencjał, który dają technologie cyfrowe? Skorzystaj z bezpłatnych kursów w ramach E-learningu Sektor 3.0, które pozwolą Ci wprowadzić realne zmiany w Twojej organizacji przy wsparciu nowych technologii.

E-learning, realizowany w ramach programu Sektor 3.0, przy strategicznym wsparciu My Digital Life i Microsoft, to bezpłatny cykl szkoleń online, do samodzielnej nauki, które pozwolą zdobyć praktyczną wiedzę w zakresie nowych technologii przydatnych w działalności organizacji społecznych. W ramach premierowej odsłony platformy dla użytkowników dostępnych jest łącznie dziewięć kursów w ramach trzech bloków tematycznych.

W każdym z nich zostały zawarte praktyczne informacje i doświadczenia ekspertów związanych z sektorem społecznym. Dzięki temu duża dawka wiedzy została skondensowana w kilkugodzinnych kursach.

– E-learning Sektor 3.0 to 9 kursów online do samodzielnej nauki zakończonych certyfikatem, 157 materiałów video i łącznie ponad 800 minut nagrań, na które składają się filmy, rozmowy, tutoriale oraz prezentacje. To także ponad 30 interaktywnych materiałów uzupełniających takich jak workbooki, szablony do pracy, czy frameworki oraz prawie 70 materiałów dodatkowych w postaci publikacji, czy artykułów – mówi Monika Schmeichel-Zarzeczna, koordynatorka projektu w ramach programu Sektor 3.0.

Jak rozpocząć naukę?

Aby móc skorzystać z bezpłatnych kursów należy założyć konto na platformie elearning.sektor3-0.pl i zaakceptować jej regulamin. Następnie, po zalogowaniu do serwisu, użytkownik może rozpocząć naukę według dowolnej kolejności tematycznej, spośród kursów dostępnych w E-learningu.

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE KURSY

E-learning Sektor 3.0 jest realizowana w ramach programów Sektor 3.0 i My Digital Life.

Sektor 3.0 to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Jego realizację powierzono Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

​​​​​My Digital Life jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Microsoft, w ramach inicjatywy Philanthropies for Skills and Employability.

Partnerzy Główni: My Digital Life, Microsoft

Partnerzy: Centrum Cyfrowe, Fundacja Katalyst Education, Fundacja Szkoła z Klasą, Fundacja Dorastaj z Nami, Fundacja Cultureshock

Źródło: https://sektor3-0.pl

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 31.08.2022
Rozpoczęcie wydarzenia: 27.05.2022
Zakończenie wydarzenia: 31.08.2022
Miejsce wydarzenia: on-line
Organizator: FRSI

Dane kontaktowe ↓

Odwiedź inne nasze portale

Całość na portalu edufin.pl

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!