Czas na Festiwale Równać Szanse!

Fundacja Civis Polonus zaprasza do udziału w konkursie Festiwale Równać Szanse! Konkurs jest odpowiedzią na potrzebę wymiany doświadczeń, inspiracji i wspólnych działań pomiędzy młodzieżą uczestniczącą w różnych projektach realizowanych w ramach Programu Równać Szanse.

Celem konkursu jest wsparcie projektów, które będą promowały w lokalnych środowiskach metodę Programu Równać Szanse oraz będą okazją do rozmowy o sytuacji młodzieży, problemach i wyzwaniach, jakie napotykają młodzi ludzie na drodze do dorosłości.

Zachęcamy do składania projektów, które umożliwią młodym ludziom zaprezentowanie rówieśnikom z innych miejscowości swoich środowisk oraz doświadczeń i sukcesów płynących z udziału w Programie Równać Szanse.

Realizacja projektów powinna być okazją do promowania metody Programu Równać Szanse i marki Programu w lokalnej społeczności. Czekamy na Wasze projekty, które staną się inspiracją do podjęcia inicjatyw lokalnych działań na rzecz młodych ludzi mieszkających w danym środowisku.

 

Kto może wziąć udział w konkursie?

(dotyczy tylko podmiotów z miejscowości  do 20 tys. mieszkańców, które otrzymały co najmniej jedną dotację w Programie Równać Szanse 2020 – 2023)

  • organizacje pozarządowe zarejestrowane (w formie stowarzyszeń lub fundacji) w KRS lub w ewidencji prowadzonej przez Starostów;
  • powiatowe, miejskie i gminne domy kultury;
  • powiatowe, miejskie i gminne biblioteki publiczne;
  • koła gospodyń wiejskich zarejestrowane w ewidencji prowadzonej przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

 

Dokumenty konkursowe

 

Termin naboru wniosków: do 27 lutego 2024 r., do godziny 12:00.

 

Program Równać Szanse jest przedsięwzięciem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanym przez Fundację Civis Polonus.

 

Źródło: https://rownacszanse.pl/

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 27.02.2024
Rozpoczęcie wydarzenia: 03.02.2024
Zakończenie wydarzenia: 27.02.2024
Miejsce wydarzenia: Podmioty z miejscowości do 20 tys. mieszkańców
Organizator: Fundacja Civis Polonus

Dane kontaktowe ↓

Odwiedź inne nasze portale

Całość na portalu edufin.pl

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!