Kiedy i gdzie?
Kurs trwa od 24 lutego do 6 kwietnia.
Zajęcia odbywają się online.
Kurs jest całkowicie bezpłatny!
Nie czekaj – zapisz się już dziś!
Rejestracja trwa do 21 lutego!
Przez 6 tygodni:
Zrozumiesz istotę działań międzypokoleniowych – dowiesz się, czym są, gdzie można je realizować i jaki mają wpływ na lokalne społeczności oraz całe społeczeństwo. Zyskasz również okazję do poznania innych uczestników kursu i wymiany doświadczeń.
Odkryjesz swoje motywacje – zrozumiesz, dlaczego warto angażować się w działania międzypokoleniowe, oraz nauczysz się, jak skutecznie konsultować swoje pomysły z otoczeniem.
Zdobędziesz wiedzę o korzyściach działań międzypokoleniowych – dowiesz się, jak budują one więzi społeczne i jak zastosować rzecznictwo w praktyce, by wspierać swoje inicjatywy.
Otrzymasz praktyczne narzędzia – nauczysz się planować i prowadzić spotkania międzypokoleniowe, a w grupie roboczej opracujesz szczegółowy plan swojego działania.
Zrealizujesz własny projekt – wybierzesz zadanie, które najlepiej odpowiada Twoim zainteresowaniom, i zrealizujesz je wspólnie z grupą roboczą między spotkaniami.
Archipelag Pokoleń jest realizowany przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” i Polsko-Amerykańską Fundację Wolności w ramach programu „Uniwersytety Trzeciego Wieku — Seniorzy w Akcji”
Źródło: Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”, informacja nadesłana do redakcji