Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny – webinarium i Q&A

Konkurs instytucjonalny. Założenia i kwestie formalne

5 kwietnia (wtorek) o godzinie 11.00 odbędzie się webinarium oraz sesja pytań i odpowiedzi dotyczące konkursu na granty instytucjonalne w ramach Programu Aktywni Obywatele Fundusz Regionalny.

Konkurs na granty instytucjonalne w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny zostanie ogłoszony 5 kwietnia 2022 roku. Termin składania wniosków minie 31 maja br. o 12:00.

Więcej informacji o konkursie.

Dla kogo?

Zapraszamy wszystkie osoby, które myślą o ubieganiu się o granty instytucjonalne w naszym Programie i które w związku z tym są zainteresowane założeniami konkursu i kwestiami formalnymi z nim związanymi. 

Dowiecie się o:

  1. zasadach uczestnictwa w konkursie,
  2. formularzu wniosku i jego załącznikach,
  3. koncepcji dokumentów strategicznych.

Zarejestruj się już teraz!

Przebieg:

  • 11:00-12:30 webinarium, podczas którego ekspertki przedstawią prezentację, a następnie odpowiedzą na wybrane pytania zadane na czacie.
  • 12:30-13:00 – moderowana sesja pytań i odpowiedzi. Osoby uczestniczące będą miały możliwość włączenia się do rozmowy i samodzielnego zadawania pytań ekspertkom.

Osobami prezentującymi oraz odpowiadającymi na pytania będą:

  • Katarzyna Zakroczymskadyrektorka Programu, pracuje w Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego,
  • Magdalena Krasowska-Igras – w ramach Programu kieruje zespołem komunikacyjnym i odpowiada za działania edukacyjne skierowane do przedstawicielek i przedstawicieli sektora społecznego, pracuje w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Webinarium i sesja pytań i odpowiedzi zrealizowane zostaną na platformie Zoom. Nagranie webinarium z napisami będzie dostępne na stronie Programu (w zakładce “Biblioteka”) oraz na kanale Programu na YouTube.

Webinarium będzie tłumaczone na żywo na polski język migowy. Jeśli potrzebujesz tłumaczenia na PJM również podczas sesji pytań i odpowiedzi napisz do nas do 31.03 (czwartek) do godz. 10:00 na adres: adriana.skutynska@frsi.org.pl.

***

Aby wziąć udział w webinarium oraz sesji pytań i odpowiedzi, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: https://bit.ly/AO-regionalny_05-04-2022.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Regulaminem spotkań online w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Rejestrację na wydarzenia zamykamy o godz. 12:00 w dniu je poprzedzającym. 

Linki do webinarium oraz sesji pytań i odpowiedzi (wraz z instrukcjami korzystania z platformy Zoom) prześlemy do godz. 17:00 w dniu poprzedzającym spotkanie oraz na dwie godziny przed spotkaniem.

Jeśli nie otrzymasz wiadomości z linkami:

Jeśli nie czujesz się pewnie w obsłudze Zooma – zapoznaj się z instrukcjami, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. 

Pobierz materiały:

Źródło: https://aktywniobywatele-regionalny.org.pl

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 04.04.2022
Rozpoczęcie wydarzenia: 05.04.2022
Zakończenie wydarzenia: 05.04.2022
Miejsce wydarzenia: On-line
Organizator: FRDL, FED, FRSI

Dane kontaktowe ↓

Odwiedź inne nasze portale

Całość na portalu edufin.pl

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!