Akademia Liderek Biznesu – V edycja

Akademia jest programem szkoleniowo-edukacyjno-mentoringowy, wcielający w życie misję Fundacji im. Lesława A. Pagi:  Tworzenie szkoły życia dla młodych ludzi, którzy mają odwagę i ambicję zmieniać świat na lepsze.

Akademia Liderek Biznesu to wieloetapowy proces budowania osobistej dojrzałości młodych kobiet poprzez łączenie działań marketingowych, komunikacyjnych, wizerunkowych z rozwojem osobistym i zawodowym. Celem programu jest edukacja młodych kobiet do 27. roku życia:

  • rozwój kompetencji zawodowych i społecznych
  • rozwój potencjałów wynikających z płci,
  • wiedzy i postaw, którymi kierować się będą w dorosłym życiu.

V edycja Akademii Liderek Biznesu realizowana jest pod hasłem „Świadome zmiany

Współczesny świat, znajdujący się w ciągłej, dynamicznej transformacji, narażony jest na dezinformację i powierzchowną eksploatację społecznych sloganów. Popularyzuje uproszczone rozumienie sukcesu zawodowego, liderstwa, ochrony środowiska i odpowiedzialnego rozwoju.

Celem wszystkich elementów programu V edycji – warsztatów merytorycznych, opracowania kampanii społeczno-wiedzowych, procesu rozwojowego – będzie dążenie do głębokiego zrozumienia omawianych problemów i zjawisk, zarówno społecznych, jak i tych, z którymi spotyka się w życiu każda kobieta.

WIĘCEJ INFORMACJI

Źródło: https://paga.org.pl/

Szczegóły wydarzenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 03.05.2022
Rozpoczęcie wydarzenia: 01.04.2022
Zakończenie wydarzenia: 03.05.2022
Miejsce wydarzenia: Cała Polska
Organizator: Fundacja im. Lesława A. Pagi

Dane kontaktowe ↓

Odwiedź inne nasze portale

Całość na portalu edufin.pl

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!