Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szczepionka przeciwko COVID-19: Fakty i tylko fakty!

Jak właściwie działają szczepionki na SARS-CoV-2 i na ile są skuteczne? Czy są dla nas bezpieczne? Jak będą dystrybuowane w UE? Kiedy możemy wygrać z pandemią, czyli jak wygląda scenariusz na 2021?

Cały świat w napięciu czeka, kiedy na rynku pojawią się pierwsze szczepionki przeciw COVID-19. Ogromnej nadziei towarzyszy jednak duży niepokój spowodowany zalewem informacji na temat szczepionek. Niestety często są to informacje niesprawdzone czy wręcz nieprawdziwe. Aby zapobiec dezinformacji i przybliżyć fakty na temat szczepionek, Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce zaprasza na Dialog Obywatelski online z dr. n. med. Piotrem Kramarzem ekspertem Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) – unijnej agencji odpowiedzialnej m.in. za rozpoznawanie, ocenę i powiadamianie o bieżących i nadchodzących zagrożeniach związanych z chorobami zakaźnymi, takimi jak np. SARS, ptasia grypa, grypa lub COVID-19.

Rozmowę poprowadzą Aleksandra i Piotr Stanisławscy, dziennikarze, autorzy bloga naukowego Crazy Nauka, na którym od dekady piszą o nauce, obalają mity i tropią nieprawdziwe informacje.

 Źródło: Szczepionka przeciwko COVID-19: Fakty i tylko fakty! - YouTube

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx