Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Wyraź swoje poparcie dla postulatów organizacji pozarządowych dot. perspektywy Unii Europejskiej na lata 2021-2027 w Polsce

W ostatnich tygodniach grupa organizacji pozarządowych, skupionych wokół OFOP, wypracowała listę  kluczowych postulatów i uwag w związku z przedstawionym przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej projektem Umowy Partnerstwa.

Wierzymy, że uwzględnienie niniejszych rekomendacji przyczyni się do efektywniejszego wykorzystania funduszy w perspektywie finansowej UE na lata 2021-2027.

Przedstawione postulaty mają charakter ogólny, wykraczający poza kwestie branżowe i szczegółowe, które – choć ważne – powinny być omawiane po uzgodnieniu kwestii ogólnych.

Aby przygotować tak ważny dokument, jakim jest Umowa Partnerstwa potrzeba czasu i zaangażowania wszystkich stron. Dlatego wnosimy o wydłużenie trwającego procesu konsultacji projektu Umowy Partnerstwa oraz realny dialog zgodnie z zasadami partnerstwa i z udziałem wszystkich partnerów, w szczególności podmiotów społeczeństwa obywatelskiego, określonych w tzw. Kodeksie Partnerstwa.

Poznaj wszystkie postulaty do projektu Umowy Partnerstwa

Zapraszamy do podpisywania się pod postulatami. Organizacje, które wyrażą swoje poparcie do poniedziałku, 22 lutego do godziny 17.00 znajdą się na dokumencie przekazanym oficjalnie w ramach prowadzonych konsultacji.

Podpisz się pod postulatami!

Zapraszamy do podpisywania się pod postulatami. Dopiszcie swoje organizacje, korzystając z formularza dostępnego pod adresem: ttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScoTcs7mwcs7KDaboK_-MYPpL0Y6a9MhClaz2lHTfuc27gSpQ/viewform

Do 22 lutego możesz też nadal zgłaszać uwagi do przedstawionego przez rząd projektu Umowy Partnerstwa, korzystając z formularza dostępnego w serwisie funduszeeuropejskie.gov.pl.

https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/fundusze-na-lata-2021-2027/konsultacje-up/konsultacje-zalozen-umowy-partnerstwa/

Źródło: https://ofop.eu

Najnowsze