Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Działania społeczne na wsi - poradnik

Jak uaktywniać lokalną społeczność? Jak do niej docierać i umożliwiać dotarcie innym? Jak budować gminne partnerstwa i współpracę między aktywnymi osobami w regionie? Jakie wyzwania wiążą się z pracą w małych społecznościach i jak sobie z nimi radzić?

 

działania społeczne na wsi poradnik aktywni obywatele do tekstu

W ramach wsparcia organizacji działających na obszarach wiejskich, zgłaszających swoje wnioski do konkursu tematycznego w programie Aktywni Obywatele, przedstawicielka Fundacji Wspomagania Wsi poprowadziła spotkanie online z zaproszonymi gośćmi, którzy na co dzień starają się angażować obywateli i obywatelki w sprawy publiczne i działania społeczne w swoich gminach. Zachęcamy do zapoznania się z broszurą, która jest podsumowaniem tego spotkania, a jednocześnie zbiorem uniwersalnych informacji dla tych, którzy na terenach wiejskich całej Polski działają. Czasami warto przypomnieć sobie parę podstawowych wskazówek, aby nasze kolejne działania przynosiły nam więcej efektów, satysfakcji i przyjemności.

Działania społeczne na wsi - poradnik [PDF]

 

 

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx