Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Zadbaj o swoich wolontariuszy" - pakiet poradników dla organizacji współpracujących z wolontariuszami

„PROJEKTOR – wolontariat studencki” jako jeden z największych Programów społecznych w Polsce przygotował pakiet materiałów dla organizacji współpracujących z wolontariuszami.

W ramach wsparcia dla organizacji pozarządowych - "Zadbaj o swoich wolontariuszy", do tej pory ukazały się już artykuły:

Jak pozostać w kontakcie z wolontariuszami w czasach #zostańwdomu?

Obowiązki wobec wolontariuszy w dobie koronawirusa

Jak w czasach izolacji budować społeczność?

„PROJEKTOR – wolontariat studencki” to program realizowany przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości. Autorem i Fundatorem jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności. Celem programu jest aktywizacja i przeciwdziałanie wykluczeniu dzieci i młodzieży z małych miasteczek i wsi w całej Polsce poprzez rozwijanie ich pasji i zainteresowań, odkrywanie talentów i potencjału drzemiącego zarówno w studentach, jak i w uczestnikach projektów. Wolontariuszami w Projektorze są studenci rozmaitych kierunków, z różnych uczelni na terenie całego kraju.

Źródło: https://projektor.prowly.com/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx