Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Polski Szczyt Klimatyczny TOGETAIR 2021 już w kwietniu

W dniach od 21 do 23 kwietnia 2021 roku (środa, czwartek, piątek) odbędzie się polski Szczyt Klimatyczny TOGETAIR 2021. Będzie to w 100 proc. digitalowe wydarzenie online w bezpiecznej formule hybrydowej nadawane na żywo z głównego studia TV w Warszawie oraz z Brukseli. W ciągu trzech dni zorganizowane zostaną debaty on-line na temat ochrony klimatu. Szczyt poprzedzony zostanie publikacją pierwszego Polskiego Multimedialnego Raportu Klimatycznego. 

Podczas trzech dni odbędzie ponad 16 debat tematycznych m.in. o konsekwencjach zmian klimatycznych, walce ze smogiem, modernizacji ciepłownictwa, transformacji energetycznej, rozwoju technologii wodorowej i przyszłości energetyki wiatrowej, a także o niskoemisyjnym transporcie, elektromobilności, przestawieniu gospodarki na model cyrkulacyjny, oparty na recyklingu i ponownym wykorzystaniu surowców. 

Swoje poparcie dla Szczytu Klimatycznego TOGETAIR 2021 wyraziło 15 uczelni wyższych, 16 Marszałków Wojewódzkich, ponad 40 partnerów merytorycznych, w tym instytuty badawcze, organizacje pozarządowe, ministerstwa oraz instytucje międzynarodowe, a także media. 

Więcej informacji:

Minister Klimatu Michał Kurtyka zaprasza na Szczyt Klimatyczny TOGETAIR 2021 https://www.youtube.com/watch?v=6vpdajQq0ow

Szczyt Klimatyczny TOGETAIR 2021 - zapowiedź https://www.youtube.com/watch?v=T9LP8L1lIs0&t=16s

Zobacz więcej https://biuro.mediacontact.pl/user/Creative_0225/_e1526c4fc4dd386a48087953aa224f7a

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx