Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Europejski Korpus Solidarności dla organizacji - zaproszenie na spotkania informacyjne

Realizujecie projekty w które mogą włączyć się wolontariusze? Potrzebujecie “dodatkowych” rąk przy wydarzeniach organizowanych przez Waszą organizację? Zgłaszają się do Was młodzi ludzie w poszukiwaniu ciekawych ofert wolontariatu? Chcecie działać lokalnie jednak brakuje Wam funduszy? Jesteście zainteresowani ale martwicie się, że z programu mogą skorzystać tylko wybrane rodzaje organizacji? Odpowiedzi na te i inne pytania otrzymacie na spotkaniu informacyjnym Europejskiego Korpusu Solidarności.

https://eks.org.pl/wp-content/uploads/2021/04/EKS-on-TORUR-2021-cover-fb.jpg

Fundacja Rozwoju systemu Edukacji – Narodowa Agencja Europejskiego Korpusu Solidarności zaprasza na spotkanie informacyjne przedstawicieli organizacji, które chciałby realizować projekty w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności. Co ważne, spotkania mają charakter tematyczny. Zapraszamy orgazanizacje o podobnym profilu działalności, każde wydarzenie zostanie odpowiednio dopasowane do Waszej działalności.

W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną mozliwości realizacji projektów i uzyskania dofinansowania w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności.

Spotkanie przeznaczone jest dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji publicznych oraz firm, które chciałyby uzyskać dofinansowanie projektów w zakresie wolontariatu oraz projektów lokalnych.

Obecnie trwa rekrutacja dla organizacji działających w obszarze sportu.

Termin spotkania: 5 maja 2021 r., g. 10.00

FORMULARZ  REJESTRACYJNY

WIĘCEJ INFORMACJI

Źródło: https://eks.org.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx