Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Studenckie Know-How #matura2021

Rok temu Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczościwraz z Programem PROJEKTOR zainicjowała akcję Studenckie know-how dla maturzystów”.

Myśleliśmy wtedy o maturzystach, którzy musieli mierzyć się z zupełnie nową sytuacją. Zdalne nauczanie, przesunięte terminy matur, brak możliwości uczestniczenia w dniach otwartych uczelni wyższych sprawiły, że jak nigdy wcześniej potrzebowali oni wsparcia starszych kolegów.Minął rok, a sytuacja się nie zmieniła.

Wybór kierunku studiów oraz uczelni jest kluczową decyzją, która ma ogromny wpływ na przyszłość. W ramach akcji Studenckie Know-How studenci z różnorodnych kierunków dzielą się swoim doświadczeniem, udzielają praktycznych wskazówek oraz odpowiadają na pytania nurtujące maturzystów podczas spotkań online.

W marcu rozpoczęliśmy kolejną edycję #matura2021. Wszystkich tegorocznych maturzystów zapraszamy do uczestnictwa w live’ach prowadzonych przez studentów z całej Polski.

https://projektor.org.pl/wp-content/uploads/2021/03/Marzec-z-datami.jpg

Co zrobić, aby spotkać się ze studentami?

Zachęcamy do obserwowania fanpage’a Studenckie know-how, na którym na bieżąco publikowane informacjeo zbliżających się spotkaniach.

Na stronie internetowej udostępniliśmy informację o wszystkich planowanych spotkaniach w okresie kwiecień-maj oraz linki do spotkań, które odbyły się w marcu.

Zachęcamy do zapisów na live’y.

https://projektor.org.pl/wp-content/uploads/2021/03/FB_1000x1250_know-how_live_harmonogram_kwiecien-terminy.jpg

Źródło: Informacja prasowa

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx